Rıdvan'dan Bandırma'ya: Hakkınızı helal edin - BasketFaul.com

Rıdvan'dan Bandırma'ya: Hakkınızı helal edin

07-07-20 17:57
Bahçeşehir Koleji ile anlaşan Rıdvan Öncel bir teşekkür mesajıyla Bandırma'ya teşekkür etti.

Öncel'in mesajı şöyle:
"Yaklaşık 11 seneme, çocukluğumun ve gençliğimin en güzel yıllarına, sayısız başarıya, en güzel anılarıma, yardımlarını hiçbir zaman unutmayacağım ikinci ailem olan abilerime ve kardeşlerime, küçük tedirgin bir çocuk olarak kapısından girdiğim bu kulübe ve Bandırma'ya A Takım kaptanı olarak veda ediyorum.

Her saniye benimle olan aileme, benim bu seviyede bir sporcu olmamı sağlayan kulübüme, yöneticilerine ve üzerimde emeği olan malzemecisinden masörüne, kondisyonerinden antrenörüne bütün kulüp çalışanlarımıza, Bandırma'nın bana en büyük hediyesi olan arkadaşlarıma ve dostlarına çok teşekkür ederim.

Bir de en kötü günümüzde bile bizleri destekleyen, düştüğümüzde tekrar ayağa kalkmamızı sağlayan, biz genç sporcuları en önemli noktalarda ateşlemeyi bilen, bizleri daima sevgi ile karşılayan Bandırma'nın değerli taraftarlarına çok teşekkür ederi.

Allah'ım hepinizden razı olsun. Hepiniz hakkınızı helal edin. Bu yeni mücadelemde dualarınızı benden eksin etmeyin. Yeniden görüşünceye kadar Allah'a emanet olun." 

Yorumlar Okunma: 3673