Aydanarığ: Havamızı yakalarsak... - BasketFaul.com

Aydanarığ: Havamızı yakalarsak...

29-07-20 11:53
Ormanspor Koçu Korhan Aydanarığ, yabancı bir 3 numara alarak transferi kapatacaklarını, bir de genç oyuncu transfer olasılığı bulunduğunu söyledi.

İlk hedeflerinin ligde kalmak olduğunu belirten Aydanarığ, "Havamızı yakalarsak bambaşka şeyler de olabilir. Mesela ligi altıncı sırada dahi bitirebiliriz." dedi.

Aydanarığ şöyle konuştu:
"Uzun rotasyonunu bozmadık ve bu bölgeye çok şeyler beklediğimiz Yiğit Baran Sarıkaya'yı ekledik. Kısa rotasyonunu ise büyük ölçüde değiştirdik.

Geçen sezon BSL'deki ilk yılımızdı ve deneyimsizdik. Şimdi ligi daha iyi tanıyoruz. Skor gücü daha yüksek, deneyimli, haftada bir maç için yeterli bir kadromuz var. Ligde birçok takımın bütçeleri çok yakın. <İlk hedefimiz ligde kalmak olmakla birlikte havamızı yakalarsak altıncı sıraya kadar çıkabiliriz."

GELENLER: Tu Holloway (Vilnius), Dwight Hardy (Bahçeşehir Koleji), Erol Can Çinko (Gaziantep Basketbol), Yiğit Baran Sarıkaya (TED Ankara Kolejliler), İsmail Yüceer (EGO)

KALANLAR: Elmedin Kikanovic, Tunahan Dikmen, Mert Alemdar, Cevher Özer, Kadir Bayram, Jamelle Hagins, Görken Güneri (BGL), Mehmet Kerem (BGL) 

Yorumlar Okunma: 1741