Taştimur'un kızından evdeki olanaklarla caz klibi - BasketFaul.com

Taştimur'un kızından evdeki olanaklarla caz klibi

09-08-20 17:32
Pandemi dönemi, hepimizin farklı konularda yeteneklerimizi zorlamamıza neden olduğu gibi, doğal yeteneklerle tanışmamıza da yardımcı oldu. Bunlardan biri de antrenör Gökhan Taştimur'un müzisyen adayı kızı, 19 yaşındaki Melissa Taştimur...

3 yıl önce Okan Üniversitesi'nin  organize ettiği Liseler Türkiye Şarkı Yarışması'nda birinci olan, Bahçeşehir Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi'nde yarı zamanlı jazz sertifika programlarını bitiren Melissa eğitimine Hollanda'nın Fontys Üniversitesi jazz bölümünde devam edecek.

Melissa'nın karantinadayken, evdeki olanaklarla hazırladığı klibi izlediğinizde, aslında müzisyen adayı ifadesinden çok daha fazlası olduğunu göreceksiniz. 

Melissa'dan aşağıda izleyeceğiniz klibiyle birlikte mesajı aldık...
"Karantina döneminde ailemle daha fazla vakit geçirdiğim ve müzikle iç içe olduğum için çok mutluyum. Hepimiz için çok yıkıcı bu yaşadığımız durum. Fakat içimizdeki pozitifliği kaybetmemeli  ve olumlu tarafından bakmalıyız. Böyle bir klip çekmek karantina zamanında  aklıma geldi. Bu dönemi olabildiğince verimli ve eğlenceli  geçirmek istedim. En sevdiğim animasyonun,The Addams Family,  jenerik müziğini GarageBand uygulamasıyla kaydettim. Annemin kamermanlığı, kardeşimin desteği  ve benim imkanlarım doğrultusunda yaptığım montajla birlikte böyle bir klip ortaya çıkardım. Dilerim anlatmak istediğim mesaj size ulaşır. İçinizdeki güzelliği asla kaybetmeyin."

Yolun ve sesin açık olsun Melissa... 

Yorumlar Okunma: 2151