Lokman Hekim yine Fethiye Belediyesi'nin sponsoru - BasketFaul.com

Lokman Hekim yine Fethiye Belediyesi'nin sponsoru

04-09-20 18:29
BSL'ye başvuru hazırlıkları içinde olan Fethiye Belediyespor, geçen yıl olduğu gibi sponsorluk protokolünü bu yıl da Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ile imzaladı. "Fethiye Belediyespor ile Lokman Hekim Esnaf Hastanesi elele" sloganıyla imzalanan protokol sırasında konuşan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca "Geçen yıl şampiyonluğu kıl payı kaçırdık. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi'nin desteğiyle bu yıl tarih yazmak istiyoruz" dedi. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı'na 1 milyon TL nakdi maddi destek ile ayrıca sağlık ve tedavi desteği sağlayacak.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın makam odasındaki imza törenine Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Fethiye Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Başhekim Dr. Öztürk Günal, Fethiye Belediyespor Başkanı İzzet Durak, İkinci Başkan Miraç Efe Doğan ve Genel Sekreter Yavuz Topateş katıldılar. Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, imzalanan protokole göre Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı’na isim hakkı olarak 1 milyon TL nakdi maddi desteğin yanı sıra sağlık ve tedavi desteği sağlayacak. Fethiye Belediyespor basketbol takımı, bu sene de geçen sene olduğu gibi “Lokman Hekim Fethiye Belediyespor” adıyla mücadele edecek.

TARİH YAZMAK İSTİYORUZ
Belediye Başkanı Alim Karaca, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nin verdiği desteğe teşekkür ederek “Pandemi sürecinde sadece Fethiye’deki iş yerleri değil tüm ülke ve dünyadaki tüm iş yerlerinde krizler var. Buna rağmen sorumluluk anlayışı içerisinde kendi bölgesinin Fethiye’nin takımına sahip çıkan Esnaf Hastanesi’ne sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu yıl çok iyi bir kadro kurarak başkanımız, teknik heyetle birlikte ve Fethiye’de desteğini bizden hiç esirgemeyen seyircilerimizle birlikte bu dönemi averajla değil açık ara ile önde bitirerek şampiyon olmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

FETHİYELİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ
Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı ve Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu ise “Olağanüstü zor günler geçiriyoruz. Bu zor günler bizim sporla ilgili desteklerimizi büyük çapta zorlasa da yine de biz elimizden geleni gösterip Fethiye Belediyespor Basketbol takımına ana sponsor olmaya tekrar karar verdik.” diye konuştu.

SPONSORLARIN ÖNEMİ BEŞ KAT ARTTI
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Başkanı İzzet Durak “Bulunduğumuz ortamda spor kulüplerimiz için sponsorların önemi beş kat arttı. Çünkü gerçekten artık kulüplerin ayakta durması bu süreçte çok zor. Bu anlamda yıllardan beri Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nin Fethiye’deki spora vermiş olduğu hizmetler, vermiş olduğu katkılar gerçekten takdire şayan ve hiç tartışmasız çok büyük bir olay.” dedi.

SÜPER LİGDE GÖRMEK İSTİYORUZ

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Başhekimi Dr. Öztürk Günal ise “Hastanemiz her zaman sağlığın, sporun ve sporcunun yanında olmuştur. İlçemizin başarılı basketbol takımına bu yıl da destek olmaktan dolayı gururluyuz. 2020-2021 sezonunda takımımıza başarılar diliyoruz. Fethiye Belediyespor basketbol takımı, şehrimizin yükselen bir değeri, Fethiye’nin adını duyuran markalarımızdan bir tanesidir. Fethiye Belediyespor basketbol takımını Süper Lig’de görmek istiyoruz.” şeklinde konuştu. 

Yorumlar Okunma: 951