Burak Gören'in ilk izlenimleri - BasketFaul.com

Burak Gören'in ilk izlenimleri

05-09-20 12:59
Türk Telekom Koçu Burak Gören, Ankara Turnuvası'ndaki ilk iki maçın ışığı altında değerlendirme yaptı.

Gören'den pasajlar...

* Şampiyonlar Ligi'nde şampiyonluk kazanma olasılığımız başta oyuncularımız olmak üzere hepimizi çok motive ediyor. Bunu özellikle antrenman temposunda hissediyoruz.
* 3 Yıl önce bir TBL takımı iken şimdi Avrupa'da şampiyonluk hedefleyen bir takım haline geldik. Önemli bir kadromuz var ve bütçemizin öngördüğünden çok daha potansiyelliyiz.
* Ankara Turnuvası'nın ilk maçında iyi değildik ama iki maçta da savunma agresivitemiz bizi mutlu etti. Hücumda bazı aksamalar sezon başı için gayet normal.
* AEK de şampiyonluk üzerine hamleler yaptı ve bir aylık kontratlarla oyuncu aldı. Tyrese Rice'tan sonra Vangelis Mantzaris'i de AEK'te bekliyorum. Ayrıca maçların evlerinde yapılacak olası da iştahlarını açıyor.
* Takımımızın en önemli özelliğinin düzgün karakter olduğunu söyleyebilirim. Tabii bunun yanında çok da kariyerli oyuncularımız var.

* Transferlerimizden Göktuğ için ayrı bir pasaj açmak istiyorum. 19 yaşında ama çalışkanlığı, efendiliği, cesaretiyle kalbimizde şimdiden yer etti. Gelecekte adında söz ettirecek bir oyuncu olduğuna inanıyorum. 

Yorumlar Okunma: 2083