Kağıtspor'da imzalar atıldı - BasketFaul.com

Kağıtspor'da imzalar atıldı

22-09-20 14:25
Bu sezon Türkiye Erkekler Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edecek Büyükşehir Kağıtspor Kulübü’nde imzalar atıldı. 

İmza törenine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Kağıtspor Kulübü Başkanı Ali Yeşildal, Kağıtspor İkinci Başkanı ve Basketbol Branş Yöneticisi Serhan Çatal, Baş Antrenör Atalay Gemen, yardımcı antrenörlerden Deniz Enç, Serhat Tabay, Ersin Hız ve basketbolculardan Sertay Gürsu, Burak Şaşmaz, Uğur Dokuyan, Sertan İbrahim Sarı, Anıl Atamış, Can Altıntığ, Keshun Deion Sherrıll, Horace Spencer, Burak Can Dilmaç, Bahadır Şimşek, Mert Ulutaş, Hakan Şanlı, Kerem Bulat ve Bahadır Tarcan hazır bulundu.

Kağıtspor İkinci Başkanı ve Basketbol Branş Yöneticisi Serhan Çatal; “Basketbol takımımız geçtiğimiz sezon 2. Lig’de mücadele ediyordu ve başarı grafiği oldukça yüksekti. Şampiyon olacağımızı biliyorduk, bunun için yola çıkmıştık. Pandemi süreci nedeniyle Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından beyaz sezon ilan edildi ve açık ara lider olmamıza rağmen şampiyonluğumuz elimizden alındı. Sürecin devam eden takviminde üst lig’deki bir takımımız belirtilen süre dahilinde gerekli çalışmaları tamamlayamadı. Bu sürecin ardından oluşan boşluktan dolayı 2. Lig’de ki takımımız 1. Lig’e alındı. Bu noktada bize inanan herkese teşekkür ediyorum. Bu sezonda elimizden gelen tüm gayretle şampiyonluk için mücadele edeceğiz” açıklamasında bulundu.  

İmza törenin ardından Kağıtspor Basketbol takımının iş saha ve deplasmanda giyeceği yeni formalar basın mensuplarına tanıtıldı. 

Yorumlar Okunma: 2381