Satı: Büyükçekmece'nin geleceği aydınlık - BasketFaul.com

Satı: Büyükçekmece'nin geleceği aydınlık

11-10-20 13:08
Büyükçekmece Basketbol Genel Koordinatörü Halil Satı, kulübün ekonomik sorunlarının çok büyük ölçüde çözüldüğünü belirtip, "Yeni yönetimle birlikte daha da düzlüğe çıkacağız." dedi.

Pandemi nedeniyle ertelenen genel kurulun Aralık ayı içinde yapılmasını beklediklerini, ancak yönetime geleceklerin şimdiden işin içine girdiklerini ifade eden satı şöyle konuştu:

"Geçmişte yaptığımız hatalardan deneyim kazandık. Artık Büyükçekmece'nin geleceğinin aydınlık olduğunu söyleyebilirim.

Arel Üniversitesi ile haklı olduğumuzu bildiğimiz davanın çok yakında sonuçlanmasını bekliyoruz. Büyükçekmece'nin yeni yönetimi için her şey hazır ancak salgın nedeniyle genel kurulumuzu yapamadık. Yeni gelecek yöneticiler resmen göreve başlamamış olsa da kulübü sahiplendi, örneğin son Darüşşafaka maçında hepsi tribündeki yerini aldı. 

BAT'taki dosyalarını çözdük ve yapılandırdık. Ekonomik olarak sıkıntılı günlerden geçtik ama artık o dönemin geride kaldığına inanıyoruz. Yeni yönetimle birlikte daha da düzlüğe çıkacağız, isim sponsorumuz da olacak. Geçmiş borçlardan dolayı dava açan birkaç oyuncu olabilir ama rakamlar başımızı ağrıtacak büyüklükte değil.

Altyapı sorumlusu olarak Lütfi Ahmetoğlu göreve başladı. Kulübe her zaman destek olan belediyemizin projesi de gerçekleşirse maç salonu ve antrenman salonları konusunda da imrenilecek duruma geleceğiz."  

Yorumlar Okunma: 1254