Tefenlili: Merkezefendi ekonomik sorun yaşamayan birkaç kulüpten biri - BasketFaul.com

Tefenlili: Merkezefendi ekonomik sorun yaşamayan birkaç kulüpten biri

18-11-20 19:35
Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'te Asbaşkan Veli Tefenlili, BSL'de oynamaya hazır olduklarını ve maddi sıkıntı yaşamayan birkaç takımdan biri olarak yollarına devam ettiklerini söyledi.

Tefenlili şöyle konuştu:
"Bu sene oluşturulan güçlü yönetim  ve oyuncu kadromuzla ve geçen sezon göstermiş olduğumuz performansımız ile yolumuza başarıyla devam ediyoruz. TBL takımlarından maddi olarak sıkıntı yaşamayan birkaç takımdan biriyiz. Sezon başından beri gerek oyuncularımız gerekse teknik kadro ile maaş sıkıntısı yaşamadık ve sezon sonuna kadar da yaşamayız. Çok karakterli bir oyuncu topluluğuna sahibiz.

Türkiye’de bütün liglerdeki takımlarla seyirci olarak karşılaştırma yapıldığında ilk 5 takımdan biri olarak gösteriliyoruz. Şu an malum COVID nedeniyle maçlar seyircisiz oynanıyor. Basketbolu bu kadar sevdiren bir kulüp olarak ve göstermiş olduğumuz performans ile yeni sezonda süper ligde oynamaya hazır olduğumuzu görüyor ve düşünüyorum" 

Takımın performansı bizi çok memnun ediyor

Ligde bundan sonra oynanacak olan her maçın zor olduğunu söyleyen Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler ise “Bundan sonraki maçlar hep zor. Arka arkaya geliyor, hepsini oynuyoruz.  Pozisyonumuz gereği çok kırılma haftaları Takımıma inanıyor ve güveniyorum. Takımın performansı bizi çok memnun ediyor” dedi. 

Yorumlar Okunma: 844