Çebi: Bir oyuncumuz için yapılan teklif basketbol şubesini uçurur - BasketFaul.com

Çebi: Bir oyuncumuz için yapılan teklif basketbol şubesini uçurur

04-12-20 10:40
TRT Spor'a konuk olan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ilginç açıklamalar yaptı. Basketbolculardan birine yapılan teklifin basketbol şubesini uçuracağını söyleyen Çebi, Burak Bıyıktay'ın da "Acı çekmeye katlanmak istemedi, oyuncu transferi istedi." dedi.

Çebi şunları söyledi:

"Basketbolda borç ve transfer yasağı bitmiyor. Kaldırıyorsunuz ama habire akıyor. Dediler ki Bandırma'da bir takım kapanıyor, gittik çocukları aldık oradan. 16-17-18 yaşlarında çocuklar. Şu anda ikisi milli takımda. Hele bir tanesine bir para veriyorlar ki basketbol takımını uçurur. Kim olduğunu söylemeyeceğim nazar değmesin diye. 3 ay, 4 ay sabrettim. Bu takım maç kazanamıyordu, ben de acı çektim. Düştü, düşüyor. Acı çekmeden keyif alamazsınız. Ben şu an bunu yapıyorum. 

Şube sorumlumuz Umut Şenol'a buradan çok teşekkür ediyorum. Ahmet Kandemir oldukça başarılı. Ben Ahmet Kandemir'i hoca olarak almadım. Altyapı için aldık ama Burak hocamızın transfer isteği bize uymadı. O da haklı, o da başarılı olmak istiyor ama bizim vizyonumuza uymadı. Biz acı çekip katlanma kararı aldık, Burak hoca katlanmak istemedi. Ahmet Kandemir buna katlandı." 

Yorumlar Okunma: 5381