Yazlar: Gelişim'ın kadrosunda yine gelecek vaat eden çok oyuncu var - BasketFaul.com

Yazlar: Gelişim'ın kadrosunda yine gelecek vaat eden çok oyuncu var

21-01-21 14:12
Gelişim Koleji, önümüzdeki ay başlayacak Basketbol Gençler Ligi maçları için geriye sayıma başladı. Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle ara verilen ligi beklediklerini belirten Genel Menajer Namık Yazlar, “Yaklaşık bir yıldır, tüm altyapı takımları gibi maç yapamıyoruz. Sadece oyuncular değil, bizler de salona dönmeyi özledik” dedi.

Geçen sezon Gelişim Koleji forması giyen Bilgehan Diril’in Petkim, Atahan Demirtaş ve Arda Korkmaz’ın Gaziantep BŞB ile bu sezon başında sözleşme imzaladıklarını belirten Yazlar "Çok sayıda gelecek vaat eden oyuncu kadrosuna sahibiz. Bu kadromuzla önümüzdeki sezon TB2L’de yer almak ve oyuncuların gelişimlerini bir üst seviyeye taşımak istiyoruz." dedi.

Yazlar, Basketbol Genç Milli Takım kadrosunun da önümüzdeki günlerde açıklanacağını ve Gelişim Koleji’nden bazı oyuncuların davet almasını beklediklerini ifade etti.

STAFF
Namık Yazlar (Genel Menajer), Cüneyt Kendirci (Koç), Furkan Temizkan (Asistan koç), Uygar Kaya (Kondisyoner), Zafer Emres (Masör)

Oyuncu Kadrosu 
Arda Duraklar, Batuğ Gür, Emir Apaydın, Faruk Yerkazanoğlu, Bahadır Can, Berk Çetinkaya, Emre Girgin, Mehmet Nihat Atalan, Burak Oral

Özgür Deniz Şahin, Efe Yüzat, Mete Ekici, Umut Yıldız, Sarp Acet, Ferhat Seniçeli, Özgür Cengiz, Bilgehan Bozkurt 

Yorumlar Okunma: 1035