Merkezefendi'nin sponsorluk anlaşması gökyüzünde imzalandı: Yukatel - BasketFaul.com

Merkezefendi'nin sponsorluk anlaşması gökyüzünde imzalandı: Yukatel

31-05-21 00:24
Gelecek sezon Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Almanya merkezli Yukatel firması ile isim sponsorluğu anlaşmasına vardı. Sponsorluk anlaşması Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Karataş’ın özel uçağında, gökyüzünde imzalandı. 

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan,  Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, 2. Başkan Zafer Gökşin, Asbaşkanlar Veli Tefenlili, Gökhan Gökşin ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Uğurlu, İstanbul’da Almanya merkezli Yukatel firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Denizlili İş Adamı Yusuf Karataş ile bir araya geldi. 

Gün boyu süren görüşmeler sonunda  Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Almanya merkezli Yukatel firması ile isim sponsorluğu anlaşmasına vardı. Denizli ekibi yeni sezonda Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket adıyla ligde yer alacak.

Yukatel Firması daha önce de Alman futbol kulüpleri Eintracht Frankfurt, Fortuna Düsseldorf  ve Denizlispor ile sponsorluk anlaşmaları yapmıştı. 

Yorumlar Okunma: 2449