Konyaspor'da yeni yönetim iş başında - BasketFaul.com

Konyaspor'da yeni yönetim iş başında

07-06-21 16:16
Fatih Şeker
Yarı finalde Yalovaspor’a elenen TBL ekiplerinden Konyaspor’da 23 kişilik yeni yönetim listesinde Konyalı basketbol severlerin yakından tanıdığı isimler yer aldı.

Hilmi Kulluk başkanlığındaki yönetimde de yer alan ve basketbol takımının planlamasında büyük rol oynayan Nuh Kaygısız, Hakan Faydasıçok ve Gökhan Çelik, yeni yönetimde de bulunuyor. Ayrıca birlikte aynı dönemde basketbol yöneticiliği yapan Sami Pirinç, Targun Polat, Hakkı Polat ve Ömer Demirhan da Konyaspor’un yönetimine girdi. Kazım Küçükçöğen ve Burak Dağlı ise Selçuklu Belediyespor basketbol takımında yöneticilik yaparak parkelerin içinde yer aldı.

Öte yandan Konya basketbol camiasının yakından tanıdığı isimlerden olan ve yedek yönetim kurulu listesinde yer alan Kerem Öten de basketbol oluşumunda bulunacak. Geride kalan sezonda resmi görevi olmamasına karşın takımın yanında olan Öten, önümüzdeki sezonki planlamada yer alacak.

Sıkıntılı başladığı sezonda beklentilerin üstüne çıkarak Süper Lig’in kapısından dönen Konyaspor Basket’te yeni dönemde daha güzel bir oluşuma gidileceği, güçlü yönetim desteğiyle beraber başarının hedeflendiği belirtiliyor.  

Yorumlar Okunma: 2249