Bobby Dixon ne karar verecek? - BasketFaul.com

Bobby Dixon ne karar verecek?

07-09-21 11:29
Fenerbahçe BEKO'da Bobby Dixon'ın (Ali Muhammed) durumu netlik kazanmadı. Şehmus Hazer'in transferinden sonra Türk rotasyonunda ihtiyacı kalmayan Fenerbahçe, Bobby Dixon'ı kadroda düşünmüyor ve teknik ekipte yer vermeyi düşünüyor. Bobby Dixon ise basketbolu bırakma konusunda henüz bir karar vermedi.

Türkiye'de İstanbul dışından gelen iki teklifi kabul etmeyen Bobby Dixon bir yandan Avrupa ya da İstanbul'dan gelebilecek teklifleri beklerken, bir yandan da Fenerbahçe'nin önerisinin somutlaşması halinde bir karar aşamasına gelecek.

Basketfaul'un notu: Bobby Dixon iyi paralar kazandı, Euroleague şampiyonluğu yaşadı. Kazanmadığı bir şey kalmamasına karşın, hala oynamak istemesine ancak saygı duyulabilir. Bununla birlikte fiziğinin dezavantajlarına meydan okuyarak çok büyük işler başaran Dixon'ın genç oyunculara yardımcı olmaya başlaması onun kariyerinde açılacak yeni bir sayfa olacaktır. Vereceği karar ne olursa olsun, çocukluğundan itibaren yaşadığı zorluklarla verdiği mücadelenin sonunda geldiği nokta her türlü övgüye layık. 

Yorumlar Okunma: 4822