Daçka taraftarıyla buluşuyor - BasketFaul.com

Daçka taraftarıyla buluşuyor

09-09-21 15:24
Darüşşafaka 10 Eylül Cuma günü 19:15’te Volkswagen Arena’da oynayacağı AEK karşılaşması ile taraftarlarına kavuşacak.

Daçka FIBA Şampiyonlar Ligi ve ligde büyük takımlarla yapacağı maçlarda Volkswagen Arena'yı kullanacak.

Kulübün paylaşımında şu kurallar hatırlatıldı:
-  Sadece e-bilet satışı yapılacaktır. Biletler akıllı cep telefonlarından, el okuyucuları ile kontrol edilecektir.
-  Sadece aşı takvimini tamamlamış kişiler seyirci olarak salona alınacaktır.
-  Aşı takvimini tamamlamamış kişilere bilet satışı yapılsa dahi salona alınmayacak ve bilet iadesi yapılmayacaktır.
-  Müsabakalara sadece ev sahibi takımın seyircileri alınacak misafir takımın seyircilerinin salona girişlerine izin verilmeyecektir.
-  Etkinlik alanı girişinde ateş ölçümü ve HES kodu kontrolü yapılacaktır. Ateşi yüksek olan ve/veya başka hastalık semptomları gösteren Seyirciler Etkinlik alanına alınmayacaktır. Bu durumda bilet bedeli ilgili Seyirci’ye Organizasyon sahibi tarafından iade edilecektir.
-  Etkinlik mekanında bulunan herkesin Etkinlik öncesi, sonrası ve süresince ağız ve burunlarını kapatacak şekilde maske takması zorunludur. Maskesi olmayan hiç kimse Etkinlik mekanına alınmayacaktır. 
-  Pandemi önlemleri sebebiyle Seyircilerin etkinlik başlangıç saatinden önce Etkinlik alanında olması gerekmektedir. Alana giriş ve çıkışlar kademeli olarak yapılacaktır.
-  Etkinlik alanı içerisinde sosyal mesafe kurallarına ve işaretlerine uyulması, alan içindeki yönlendirme ve uyarı anonslarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüm Seyirciler biletleri üzerinde belirtilen koltuk numaralarına göre oturmalı, sosyal mesafeye göre belirlenmiş koltuk düzenine riayet etmelidir.
  

Genel Kurallar
* Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekmektedir.  
* Etkinlik biletleri sadece e-bilet olarak satılacaktır.
* Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek Etkinlik alanına alınmayacaktır.
* Etkinlik alanına evcil hayvan alınmayacaktır
* Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

* Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları gibi materyaller alınmayacaktır. 

Yorumlar Okunma: 709