Printezis: Spanoulis'in forması emekli edilmeli - BasketFaul.com

Printezis: Spanoulis'in forması emekli edilmeli

18-09-21 08:56
Turkish Airlines EuroLeague ekiplerinden Olympiacos 10 yıl sonra yeni sezonda Vassilis Spanoulis’ten yoksun olacak. Basketbolu bırakan efsane oyuncuyla ilgili 2011’den bu yana takım arkadaşı olan Georgios Printezis, Eurohoops’a konuştu.

Georgios Printezis, Spanuolis’in formasının emekli edilmesini istedi ve “Elbette bu Vassilis için yapılmalı. Bence taraftarlar da takım da bunu çok istiyor. Olympiacos‘ta 7 numarayla oynayan başka bir oyuncu görmenin ne kadar garip olacağını düşünün” açıklamasını yaptı.

Printezis ayrıca Spanoulis’in takımda olmamasının kendisi için nasıl bir his olacağını da açıkladı ve “Özellikle onunla birçok anı yaşamış olan bizler için onun yokluğu zor. Onu hep her yerde gördük, çok zaman geçirdik. Basketbol kariyeri bitmiş olabilir ancak iyi bir arkadaş olmaya devam ediyor. Vassilis kazanan bir zihniyet getirdi. Birçok kişi kendisine hayran bırakan bir insandı. Bir oyuncunun Vassilis ile bir tutulması yanlış olur. Her oyuncunun kendine has bir kişiliği, özelliği vardır” açıklamasını yaptı. (Eurohoops) 

Yorumlar Okunma: 610