Eran'dan taraftara teşekkür - BasketFaul.com

Eran'dan taraftara teşekkür

17-03-22 13:53
Darüşşafaka Genel Menajeri Ahmet Eran, Manresa galibiyetinden dolayı taraftarlara teşekkür etti, "Umarımız gruptan TOFAŞ'la birlikte çıkarız ve iki Türk takımı çeyrek finalde mücadele eder." dedi.

Eran şöyle konuştu:

"Kupanın favorilerinden ve İspanya Ligi'nin güçlü takımlarından Manresa'ya karşı çok değerli bir galibiyet elde ettik. Maçın son bölümü hariç önde olan taraf hep bizdik. Geriye düştüğümüz anlarda da her zaman olduğu gibi geri adım atmadık ve bu zorlu mücadeleyi kazanmayı başardık. Gösterdikleri mücadeleden dolayı başta teknik ve idari  kadromuz olmak üzere tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum. Ayrıca  salonda okulumuzun öğrencileri ile birlikte takımımızı gönülden destekleyen harika bir seyirci topluluğu vardı. Maçın kazanılmasında büyük payları var. Herkese verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Dileğimiz önümüzdeki hafta bizim ve Tofaş'ın son maçları kazanması, böylece iki Türk takımının el ele gruptan çıkıp son sekiz takım arasına kalması." 

DARÜŞŞAFAKA GRUPTAN NASIL ÇIKAR?

Son hafta deplasmanda Treviso'yu, TOFAŞ yine deplasmanda Manresa'yı yenerse Darüşşafaka grup ikincisi olarak TOFAŞ'la birlikte yoluna devam eder. Daçka kazanır, TOFAŞ kaybederse Daçka averajla elenir. Yani Darüşşafaka Treviso'yu yenip Manresa'dan gelecek sonucu beklemek durumunda...

S Takım O G M A Y P
1 TOFAŞ 5 4 1 413 355 9
2 Baxi Manresa 5 3 2 452 413 8
3 Darüşşafaka Basketbol 5 3 2 407 414 8
4 Nutribullet Treviso 5 0 5 383 473 5
 
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1748