U16 Erkekler Anadolu Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Erkekler Anadolu Şampiyonası

31-03-22 22:45

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMA HAKKI KAZANAN TAKIMLAR
BEYAZ GRUP
KIRMIZI GRUP
Türk Telekom
Adana 1903
Eskişehir Gelişim
Beşiktaş
TED Kolejliler
TOFAŞ A
İzmir Bahçeşehir Okulları
Ege Asist

 

U16 ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI BEYAZ GRUP - ÇORLU

BEYAZ
TEKİRDAĞ - ÇORLU
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
TED Kolejliler
3
3
0
6
İzmir Bahçeşehir
3
3
0
6
TOFAŞ B
3
2
1
5
Eskişehir Gelişim
3
2
1
5
Tokat Karşıyaka
3
1
2
4
Antalya
Güneşi
3
1
2
4
Tokat Akademi
3
0
3
3
Denktaş Güney
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Türk Telekom
3
3
0
6
Antalya Gelişim
3
2
1
5
PETKİM Spor
3
2
1
5
Antalya DSİ
3
2
1
5
Yeni Ufuklar
3
1
2
4
Samsunspor
3
2
1
5
Yavuz Koleji
3
0
3
3
Trabzonspor A
3
0
3
3

 

U16 ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONALARI BEYAZ GRUP
29 MART SALI
Çorlu Spor Salonu
1
A
10:00
TOFAŞ B - TED Kolejliler
69 - 93
2
A
12:00
Tokat Akademi - Tokat Karşıyaka
52 - 98
3
C
14:00
PETKİM Spor - Yavuz Koleji
89 - 65
4
C
16:00
Yeni Ufuklar Basketbol - Türk Telekom
69 - 93
Çorlu Belediye Spor Salonu
5
B
09:00
İzmir Bahçeşehir Okulları - Antalya Güneşi
99 - 39
6
B
11:00
Eskişehir Gelişim - Denktaş Güney
75 - 62
7
D
13:00
Antalya DSİ - Antalya Gelişim
52 - 48
8
D
15:00
Trabzonspor A - Samsunspor
53 - 67
30 MART ÇARŞAMBA
Çorlu Spor Salonu
9
D
10:00
Samsunspor - Antalya DSİ
82 - 79
10
D
12:00
Antalya Gelişim - Trabzonspor A
78 - 58
11
B
14:00
Denktaş Güney - İzmir Bahçeşehir Okulları
45 - 102
12
B
16:00
Antalya Güneşi - Eskişehir Gelişim
56 - 64
Çorlu Belediye Spor Salonu
13
A
10:00
Tokat Karşıyaka - TOFAŞ B
55 - 94
14
A
12:00
TED Kolejliler - Tokat Akademi
85 - 41
15
C
14:00
Türk Telekom - PETKİM Spor
61 - 60
16
C
16:00
Yavuz Koleji - Yeni Ufuklar Basketbol
38 - 78
31 MART PERŞEMBE
Çorlu Spor Salonu
17
C
10:00
PETKİM Spor - Yeni Ufuklar Basketbol
85 - 68
18
C
12:00
Türk Telekom - Yavuz Koleji
80 - 48
19
A
14:00
TOFAŞ B - Tokat Akademi
86 - 50
20
A
16:00
Tokat Karşıyaka - TED Kolejliler
67 - 100
Çorlu Belediye Spor Salonu
21
D
10:00
Antalya DSİ - Trabzonspor A
55 - 54
22
D
12:00
Samsunspor  - Antalya Gelişim
60 - 114
23
B
14:00
İzmir Bahçeşehir Okulları - Eskişehir Gelişim
132 - 51
24
B
16:00
Denktaş Güney - Antalya Güneşi
59 - 67
 
 
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
TED Koleji
B1
Bahçeşehir Ok
C1
T.Telekom
D1
Antalya Gelişim
A2
TOFAŞ B
B2
Eskişehir Gelişim
C2
PETKİM
D2
Antalya DSİ
A3
Tokat Karşıyaka
B3
Antalya Güneşi
C3
Yeni Ufuklar
D3
Samsunspor 
A4
Tokat Akademi
B4
Denktaş Güney
C4
Yavuz Koleji
D4
Trabzonspor A
 
 
YÜKSELME GRUBU
1 NİSAN CUMA
Çorlu Spor Salonu
25
A2-B3
10:00
TOFAŞ B - Antalya Güneşi
85 - 70
26
B2-A3
12:00
Eskişehir Gelişim - Tokat Karşıyaka
94 - 59
27
C2-D3
14:00
PETKİM Spor - Samsunspor
76 - 70
28
D2-C3
16:00
Antalya DSİ - Yeni Ufuklar Basketbol
64 - 60
ÇEYREK FİNAL
2 NİSAN CUMARTESİ
Çorlu Spor Salonu
29
C1-25.m
10:00
Türk Telekom - TOFAŞ B
78 - 66
30
D1-26.m
12:00
Antalya Gelişim - Eskişehir Gelişim 
64 - 65
31
A1-27.m
14:00
TED Kolejliler - PETKİM Spor
66 - 56
32
B1-28.m
16:00
İzmir Bahçeşehir Okulları - Antalya DSİ 
87 - 62
 
 

 

U16 ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONASI KIRMIZI GRUP - ÇANAKKALE

KIRMIZI
ÇANAKKALE
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Beşiktaş
3
2
1
5
Genç
Magic Hands
3
3
0
6
Adana 1903
3
2
1
5
DİLTAŞ Eğitim
3
2
1
5
Çanakkale
Türk Telekom
3
2
1
5
Erciyes Koleji
3
1
2
4
Derince
Yenikent
3
0
3
3
Elazığ GSK
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Sakarya BŞB.
3
3
0
6
TOFAŞ A
3
3
0
6
KKTC
3
2
1
5
Ege Asist
3
2
1
5
Tekirdağ
Türk Telekom
3
1
2
4
Kocaeli
Basket
3
1
2
4
Kayapınar BLD.
Gençlik
3
0
3
3
Dersim
Gelişim
3
0
3
3

 

U16 ERKEKLER ANADOLU ŞAMPİYONALARI KIRMIZI GRUP
29 MART SALI
Anafartalar Spor Salonu
1
A
10:00
Derince Yenikent - Çanakkale Türk Telekom
53 - 91
2
A
12:00
Adana 1903 - Beşiktaş
94 - 60
3
C
14:00
Kayapınar BLD. Gençlik A - Sakarya BŞB.
24 - 86
4
C
16:00
Tekirdağ Türk Telekom - KKTC
67 - 72
18 Mart Spor Salonu
5
B
10:00
DİLTAŞ Eğitim Kurumları – Erciyes Koleji
68 - 65
6
B
12:00
Elazığ GSK - Genç Magic Hands
28 - 109
7
D
14:00
Kocaeli Basket - Ege Asist
36 - 79
8
D
16:00
Dersim Gelişim - TOFAŞ A
45 - 107
30 MART ÇARŞAMBA
Anafartalar Spor Salonu
9
D
10:00
TOFAŞ A - Kocaeli Basket
95 - 88
10
D
12:00
Ege Asist - Dersim Gelişim
113 - 24
11
B
14:00
Genç Magic Hands - DİLTAŞ Eğitim Kurumları
64 - 62
12
B
16:00
Erciyes Koleji - Elazığ GSK
98 - 26
18 Mart Spor Salonu
13
A
10:00
Beşiktaş - Derince Yenikent
101 - 55
14
A
12:00
Çanakkale Türk Telekom - Adana 1903
82 - 74
15
C
14:00
KKTC - Kayapınar BLD. Gençlik A
82 - 43
16
C
16:00
Sakarya BŞB. - Tekirdağ Türk Telekom
62 - 44
31 MART PERŞEMBE
Anafartalar Spor Salonu
17
C
10:00
Kayapınar BLD. Gençlik A - Tekirdağ Türk Telekom
49 - 61
18
C
12:00
KKTC - Sakarya BŞB.
70 - 88
19
A
14:00
Derince Yenikent - Adana 1903
47 - 92
20
A
16:00
Beşiktaş - Çanakkale Türk Telekom
117 - 55
18 Mart Spor Salonu
21
D
10:00
Kocaeli Basket - Dersim Gelişim
72 - 25
22
D
12:00
TOFAŞ A - Ege Asist
90 - 87
23
B
14:00
DİLTAŞ Eğitim Kurumları - Elazığ GSK
99 - 45
24
B
16:00
Genç Magic Hands - Erciyes Koleji
69 - 49

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Beşiktaş
B1
Genç
Magic Hands
C1
Sakarya BŞB
D1
TOFAŞ A
A2
Adana 1903
B2
DİLTAŞ Eğitim
C2
KKTC
D2
Ege Asist
A3
Ç.kale
Türk Telekom
B3
Erciyes Koleji
C3
T. Türk
Telekom
D3
Kocaeli
Basket
A4
Derince
Yenikent
B4
Elazığ GSK
C4
Kayapınar BLD
D4
Dersim
Gelişim
 
 
YÜKSELME GRUBU
1 NİSAN CUMA
Anafartalar Spor Salonu
25
A2-B3
10:00
Adana 1903 - Erciyes Koleji
74 - 51
26
B2-A3
12:00
DİLTAŞ Eğitim - Çanakkale Türk Telekom
71 - 75
27
C2-D3
14:00
KKTC - Kocaeli Basket
71 - 66
28
D2-C3
16:00
Ege Asist - Tekirdağ Türk Telekom
68 - 31
ÇEYREK FİNAL
2 NİSAN CUMARTESİ
Anafartalar Spor Salonu
29
C1-25.m
10:00
Sakarya BŞB. - Adana 1903
71 - 83
30
D1-26.m
14:00
TOFAŞ A - Çanakkale Türk Telekom
78 - 68
31
A1-27.m
12:00
Beşiktaş - KKTC 
86 - 58
32
B1-28.m
16:00
Genç Magic Hands - Ege Asist 
61 - 64

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 4490