U16 Kızlar Anadolu Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Kızlar Anadolu Şampiyonası

31-03-22 22:45

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMA HAKKI KAZANAN TAKIMLAR
BEYAZ GRUP
KIRMIZI GRUP
Eskişehir Çağdaş Kolejliler
Hatayspor
Merkezefendi BLD GSK
Çankaya Üniversitesi
Timur Arslan Koleji SK
ANT Spor Organizasyon
BOTAŞ SK
Bellona Kayseri Basketbol

 

U16 KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI BEYAZ GRUP - ORDU

BEYAZ
ORDU
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Timur Arslan
Koleji
3
3
0
6
BOTAŞ 
3
3
0
6
Eskişehir
Çağdaş Klj
3
2
1
5
Merkezefes Bld
3
2
1
5
Canik Şehit
Uğur Birinci
3
1
2
4
Antalya Genç Gelişim
3
1
2
4
Turgutlu Bld
3
0
3
3
Bolu Artı
Akademi
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
İzmir Ege
Gelişim
3
3
0
6
İstanbul
Yıldızları
3
2
1
5
Akhisar
Gücü
3
2
1
5
Çaykur Rize
3
2
1
5
Ordu Final
3
1
2
4
Hatay
Telekom
3
1
2
4
Iğdır GSK
3
0
3
3
Başkent
Kartalları
3
1
2
4

 

U16 KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI BEYAZ GRUP
29 MART SALI
Ordu Atatürk Spor Salonu
1
A
10:00
Timur Arslan Koleji - Eskişehir Çağdaş Kolejliler
61 - 56
2
A
12:00
Canik Şehit Uğur Birinci - Turgutlu Bld.
71 - 68
3
C
14:00
Akhisar Gücü SK - Ordu Final SK
68 - 31
4
C
16:00
İzmir Ege Gelişim - Iğdır GSK
71 - 30
Baş Pehlivan Recep Kara Spor Salonu
5
B
10:00
Antalya Genç Gelişim - Merkezefendi Bld. GSK
35 - 86
6
B
12:00
Bolu Artı Akademi - BOTAŞ SK
18 - 65
7
D
14:00
Başkent Kartalları - Hatay Telekom
40 - 48
8
D
16:00
İstanbul Yıldızları - Çaykur Rize GSK
56 -  30
30 MART ÇARŞAMBA
Ordu Atatürk Spor Salonu
9
D
10:00
Çaykur Rize GSK - Başkent Kartalları
66 - 62
10
D
12:00
Hatay Telekom - İstanbul Yıldızları
54 - 73
11
B
14:00
BOTAŞ SK - Antalya Genç Gelişim
77 - 20
12
B
16:00
Merkezefendi Bld. GSK - Bolu Artı Akademi
107 - 32
Baş Pehlivan Recep Kara Spor Salonu
13
A
10:00
Turgutlu Bld. - Timur Arslan Koleji
34 - 63
14
A
12:00
Eskişehir Çağdaş Kolejliler - Canik Şehit Uğur Birinci
62 - 46
15
C
14:00
Iğdır GSK - Akhisar Gücü SK
26 - 60
16
C
16:00
Ordu Final SK - İzmir Ege Gelişim
10 - 59
31 MART PERŞEMBE
Ordu Atatürk Spor Salonu
17
C
10:00
Akhisar Gücü SK - İzmir Ege Gelişim
44 - 67
18
C
12:00
Iğdır GSK - Ordu Final SK
31 - 69
19
A
14:00
Timur Arslan Koleji - Canik Şehit Uğur Birinci
65 - 46
20
A
16:00
Turgutlu Bld. - Eskişehir Çağdaş Kolejliler
49 - 60
Baş Pehlivan Recep Kara Spor Salonu
21
D
10:00
Başkent Kartalları - İstanbul Yıldızları
41 - 37
22
D
12:00
Çaykur Rize GSK - Hatay Telekom
54 - 32
23
B
14:00
Antalya Genç Gelişim - Bolu Artı Akademi
32 - 24
24
B
16:00
BOTAŞ SK - Merkezefendi Bld. GSK
61 - 45

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Timur Arslan Koleji
B1
BOTAŞ SK
C1
Ege
Gelişim
D1
İstanbul
Yıldızları
A2
Eskişehir
Çağdaş Klj
B2
Merkezefendi
Bld
C2
Akhisar
Gücü
D2
Çaykur Rize
A3
Canik Şehit
Uğur Birinci
B3
Antalya Genç
Gelişim
C3
Ordu Final
D3
Hatay
Telekom
A4
Turgutlu Bld.
B4
Bolu Artı
Akademi
C4
Iğdır GSK
D4
Başkent
Kartalları
 
 
YÜKSELME GRUBU
1 NİSAN CUMA
Baş Pehlivan Recep Kara Spor Salonu
25
A2-B3
10:00
Eskişehir Çağdaş Klj - Antalya Genç Gelişim
60 - 39
26
B2-A3
12:00
Merkezefendi Bld - Canik Şehit Uğur Birinci
90 - 42
27
C2-D3
14:00
Akhisar Gücü SK - Hatay Telekom
45 - 70
28
D2-C3
16:00
Çaykur Rize GSK - Ordu Final SK
68 - 14
ÇEYREK FİNAL
2 NİSAN CUMARTESİ
Baş Pehlivan Recep Kara Spor Salonu
29
C1-25.m
10:00
İzmir Ege Gelişim - Eskişehir Çağdaş Kolejliler
32 - 81
30
D1-26.m
12:00
İstanbul Yıldızları - Merkezefendi Bld.
51 - 57
31
A1-27.m
14:00
Timur Arslan Koleji - Hatay Telekom
67 - 61
32
B1-28.m
16:00
BOTAŞ SK - Çaykur Rize GSK
58 - 24

 

 

U16 KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI KIRMIZI GRUP - SAMSUN
 
KIRMIZI
SAMSUN
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
ANT Spor
Organizasyon
3
3
0
6
Pendik Yeditepe
3
3
0
6
İzmir Ege
Gelişim
3
2
1
5
EBUAŞ
3
2
1
5
Kocaeli Zirve
3
1
2
4
Dersim Gelişim
3
1
2
4
Antalya BŞB.
ASAT
3
0
3
3
Nusaybin Spor
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Hatayspor
3
3
0
6
Çankaya
Üniversitesi
,3
3
0
6
Atlas Tigers
3
2
1
5
Bellona
Kayseri
3
2
1
5
Mersin BB
GSK
3
1
2
4
Açı GSK
3
1
2
4
Malatya GSK
3
0
3
3
Bursa BŞB.
3
0
3
3

 

U16 KIZLAR ANADOLU ŞAMPİYONASI  KIRMIZI GRUP
29 MART SALI
Yaşar Doğu Spor Salonu
1
A
10:00
İzmir Ege Gelişim B – ANT Spor Organizasyon
33 - 52
2
A
12:00
Antalya BŞB. ASAT - Kocaeli Zirve
29 - 56
3
C
14:00
Malatya GSK - Hatayspor
40 - 72
4
C
16:00
Mersin BB GSK - Atlas Tigers
55 - 78
Bahattin Ekinci Tekkeköy BLD. Spor Salonu
5
B
10:00
Nusaybin Spor Akademi - Pendik Yeditepe SK
57 - 85
6
B
12:00
Dersim Gelişim - EBUAŞ
39 - 42
7
D
14:00
Bellona Kayseri Basketbol - Çankaya Üniversitesi
47 - 60
8
D
16:00
Bursa BŞB. - Açı GSK
42 - 79
30 MART ÇARŞAMBA
Yaşar Doğu Spor Salonu
9
D
10:00
Açı GSK  - Bellona Kayseri Basketbol
51 - 60
10
D
12:00
Çankaya Üniversitesi - Bursa BŞB
67 - 44
11
B
14:00
EBUAŞ - Nusaybin Spor Akademi
68 - 42
12
B
16:00
Pendik Yeditepe SK - Dersim Gelişim
72 - 20
Bahattin Ekinci Tekkeköy BLD. Spor Salonu
13
A
10:00
Kocaeli Zirve - İzmir Ege Gelişim B
36 - 53
14
A
12:00
ANT Spor Organizasyon - Antalya BŞB. ASAT
54 - 34
15
C
14:00
Atlas Tigers - Malatya GSK
72 - 29
16
C
16:00
Hatayspor - Mersin BB GSK
53 - 39
31 MART PERŞEMBE
Yaşar Doğu Spor Salonu
17
C
10:00
Malatya GSK - Mersin BB GSK
39 - 66
18
C
12:00
Atlas Tigers - Hatayspor
54 - 56
19
A
14:00
İzmir Ege Gelişim B - Antalya BŞB. ASAT
39 - 31
20
A
16:00
Kocaeli Zirve - ANT Spor Organizasyon
32 - 56
Bahattin Ekinci Tekkeköy BLD. Spor Salonu
21
D
10:00
Bellona Kayseri Basketbol - Bursa BŞB
64 - 38
22
D
12:00
Açı GSK - Çankaya Üniversitesi
37 - 61
23
B
14:00
Nusaybin Spor Akademi - Dersim Gelişim
44 - 67
24
B
16:00
EBUAŞ - Pendik Yeditepe SK
56 - 64

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
ANT Spor
Organizasyon
B1
Pendik Yeditepe
C1
Hatayspor
D1
Çankaya
Üniversitesi
A2
İzmir Ege
Gelişim
B2
EBUAŞ
C2
Atlas Tigers
D2
Bellona
Kayseri
A3
Kocaeli Zirve
B3
Dersim
Gelişim
C3
Mersin BB GSK
D3
Açı GSK
A4
Antalya BŞB
ASAT
B4
Nusaybin
Spor
C4
Malatya GSK
D4
Bursa BŞB.
 
 
YÜKSELME GRUBU
1 NİSAN CUMA
Yaşar Doğu Spor Salonu
25
A2-B3
10:00
İzmir Ege Gelişim - Dersim Gelişim
53 - 38
26
B2-A3
12:00
EBUAŞ - Kocaeli Zirve
44 - 82
27
C2-D3
14:00
Atlas Tigers - Açı GSK
63 - 36
28
D2-C3
16:00
Bellona Kayseri Basketbol - Mersin BB GSK
53 - 24
ÇEYREK FİNAL
2 NİSAN CUMARTESİ
Yaşar Doğu Spor Salonu
29
C1-25.m
10:00
Hatayspor - İzmir Ege Gelişim 
40 - 32
30
D1-26.m
12:00
Çankaya Üniversitesi - Kocaeli Zirve
57 - 40
31
A1-27.m
14:00
ANT Spor Organizasyon - Atlas Tigers
53 - 46
32
B1-28.m
16:00
Pendik Yeditepe - Bellona Kayseri Basketbol
48 - 70
 
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1478