Manisa'nın Balıkesir maçına bakışı: Kazanılması gereken rutin bir lig maçı - BasketFaul.com

Manisa'nın Balıkesir maçına bakışı: Kazanılması gereken rutin bir lig maçı

27-04-22 12:25
Bu hafta sahasında Balıkesir Büyükşehir Belediye ile oynayacağı maçı kazanması durumunda BSL'ye yükselecek olan Manisa Büyükşehir Belediye'de Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan, şampiyon olana kadar şampiyonluk atmosferinden uzak duracaklarını belirtip, "Normal bir lig maçını kazanmak için hazırlanıyoruz. Bunu başardıktan sonra olacağımızı biliyoruz gereğini yaparız ama şampiyonluk havasıyla kimsenin baskı altında kalmadan işini yapmasını bekliyoruz." dedi.

Sadece Balıkesir BŞB'ye değil, Konyaspor maçına da aynı ciddiyetle hazırlanacaklarını ifade eden Çaylan şunları söyledi:

"Yüzdük yüzdük, kuyruğuna geldik. Bu noktadan sonra hata yapmamamız lazım. Oynadığımız ligde her rakibe saygı göstermek zorundayız. Balıkesir maçına da kazanılması gereken rutin bir lig maçı gözüyle bakıyor, oyuncuların baskı altında kalmalarını istemiyoruz. Elbette şampiyon olursak mutluluğumuzu Manisalılarla birlikte kutlayacak organizasyonlar yapacağız ancak maç sırasında kendilerinden bizi sadece bu karşılaşma ile ilgili rutin desteklerini bekliyoruz. Sonrasında en güzel kutlamaları kentimizle paylaşacağız." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 956