U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Erkekler Türkiye Şampiyonası

14-05-22 23:40
U16 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
8-14/MAYIS/2022 / BALIKESİR
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
P.Karşıyaka
1
Bahçeşehir Klj
1
Anadolu Efes
1
Balıkesir BŞB
2
Çankaya Üni
2
Finalspor
2
Galatasaray
2
Fenerbahçe
3
Adana 1903
3
Ege Asist
3
Beşiktaş
3
TED Koleji
4
TOFAŞ
4
İZM Bahçeşehir
4
Eskişehir Gelişim
4
Türk Telekom

 

U16 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Adana 1903
3
2
1
5
*
Bahçeşehir Klj
3
3
0
6
P.Karşıyaka
3
2
1
5
*
Finalspor 
3
2
1
5
Çankaya Üni
3
1
2
4
*
Bahçeşehir Ok
3
1
2
4
TOFAŞ
3
1
2
4
*
Ege Asist
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Anadolu Efes
3
3
0
6
*
Fenerbahçe
3
3
0
6
Beşiktaş
3
2
1
5
*
Türk Telekom
3
2
1
5
Galatasaray
3
1
2
4
*
TED Koleji
3
1
2
4
Eskişehir Geliş
3
0
3
3
*
Balıkesir BŞB
3
0
3
3

 

Skorlara tıklayarak istatistiklere ulaşabilirsiniz

8 MAYIS PAZAR
Kurtdereli Spor Salonu
1
A
09:30
TOFAŞ - Pınar Karşıyaka
2
A
11:30
Adana 1903 - Çankaya Üniversitesi
3
C
13:30
Beşiktaş - Eskişehir Gelişim
4
C
19:15
Galatasaray - Anadolu Efes
Alparslan Türkeş Spor Salonu
5
B
11:00
Bahçeşehir Koleji - Finalspor
6
B
13:00
Ege Asist - İzmir Bahçeşehir Okulları
7
D
15:00
TED Ankara Kolejliler - Türk Telekom
8
D
17:00
Balıkesir BŞB - Fenerbahçe BEKO
9 MAYIS PAZARTESİ
Kurtdereli Spor Salonu
9
D
11:00
Fenerbahçe BEKO - TED Ankara Kolejliler
10
D
13:00
Türk Telekom - Balıkesir BŞB
11
B
15:00
İzmir Bahçeşehir Okulları - Bahçeşehir Koleji
12
B
17:00
Finalspor - Ege Asist
Alparslan Türkeş Spor Salonu
13
A
11:00
Çankaya Üniversitesi - TOFAŞ
14
A
13:00
Pınar Karşıyaka - Adana 1903
15
C
15:00
Anadolu Efes - Beşiktaş
16
C
17:00
Eskişehir Gelişim - Galatasaray
10 MAYIS SALI
Kurtdereli Spor Salonu
17
C
11:00
Beşiktaş - Galatasaray
18
C
13:00
Anadolu Efes - Eskişehir Gelişim
19
A
16:00
TOFAŞ - Adana 1903
20
A
17:00
Çankaya Üniversitesi - Pınar Karşıyaka
Alparslan Türkeş Spor Salonu
21
D
11:00
TED Ankara Kolejliler - Balıkesir BŞB
22
D
13:00
Fenerbahçe BEKO - Türk Telekom
23
B
15:00
Bahçeşehir Koleji - Ege Asist
24
B
17:00
İzmir Bahçeşehir Okulları - Finalspor

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Adana 1903
B1
Bahçeşehir Klj
C1
Anadolu Efes
D1
Fenerbahçe
A2
P. Karşıyaka
B2
Finalspor
C2
Beşiktaş
D2
Türk Telekom
A3
Çankaya Üni
B3
Bahçeşehir Ok
C3
Galatasaray
D3
TED Koleji
A4
TOFAŞ
B4
Ege Asist
C4
Eskişehir Gelişim
D4
Balıkesir BB
 
 
YÜKSELME MAÇLARI
11 MAYIS ÇARŞAMBA
Kurtdereli Spor Salonu
25
2.Tur
11:00
Pınar Karşıyaka - İzmir Bahçeşehir Okulları
26
2.Tur
13:00
Finalspor - Çankaya Üniversitesi 
27
2.Tur
15:00
Beşiktaş - TED Ankara Kolejliler
28
2.Tur
17:00
Türk Telekom - Galatasaray
 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
12 MAYIS PERŞEMBE
Kurtdereli Spor Salonu
29
ÇF
11:00
Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka
30
ÇF
13:00
Fenerbahçe - Finalspor 
31
ÇF
15:00
Adana 1903 - Beşiktaş 
32
ÇF
17:00
Bahçeşehir Koleji - Galatasaray 

 

YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
13 MAYIS CUMA
Kurtdereli Spor Salonu
33
*
11:00
Pınar Karşıyaka - Adana 1903
34
*
13:00
Finalspor - Bahçeşehir Koleji 
35
YF
15:00
Anadolu Efes - Beşiktaş 
36
YF
17:00
Fenerbahçe - Galatasaray 
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
14 MAYIS CUMARTESİ
Kurtdereli Spor Salonu
37
7-8
10:00
Adana 1903 - Bahçeşehir Koleji
38
5-6
12:00
Pınar Karşıyaka - Finalspor 
39
3-4
14:00
Beşiktaş - Fenerbahçe
40
Final
16:00
Anadolu Efes - Galatasaray
 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Anadolu Efes
2
Galatasaray
3
Beşiktaş
4
Fenerbahçe
5
Pınar Karşıyaka
6
Finalspor
7
Bahçeşehir Koleji
8
Adana 1903
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 7609