U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası

14-05-22 23:38

 

U16 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
9-15 MAYIS / 2022 / İZMİR
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Merkezefendi
1
Çağdaş Klj
1
Kutup Yıldızı
1
BOTAŞ
2
Hatayspor
2
TED Klj
2
55 Zorlu Bask
2
Çankaya Üni
3
ÇBK Mersin
3
T. Arslan Klj
3
Antspor Org.
3
Emlak Konut
4
Nesibe Aydın
4
Fenerbahçe
4
Bellona Kayseri
4
Galatasaray

 

U16 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Merkezefendi Bl
3
3
0
6
*
Fenerbahçe
3
3
0
6
ÇBK Mersin
3
2
1
5
*
TED Koleji
3
2
1
5
Nesibe Aydın
3
1
2
4
*
T. Arslan Klj
3
1
2
4
Hatayspor
3
0
3
3
*
Çağdaş Klj
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Kutup Yıldızı
3
3
0
6
*
BOTAŞ
3
3
0
6
Bellona Kayseri
3
2
1
5
*
Çankaya Üni
3
2
1
5
Antspor Org.
3
1
2
4
*
Galatasaray
3
1
2
4
55 Zorlu Bask
3
0
3
3
*
Emlak Konut
3
0
3
3

 

Skorlara tıklayarak istatistiklere ulaşabilirsiniz

9 MAYIS PAZARTESİ
Gaziemir Spor Salonu
1
A
11:00
Merkezefendi Belediye - Hatayspor
2
A
13:00
ÇBK Mersin Yenişehir - Nesibe Aydın
3
C
15:00
Kutup Yıldızı - 55 Zorlu Basketbol
4
C
17:00
Antspor Organizasyon - Bellona Kayseri Basketbol
Serdar Yereli Spor Salonu
5
B
11:00
Eskişehir Çağdaş Kolejliler - TED Ankara Kolejliler
6
B
13:00
Timur Arslan Koleji - Fenerbahçe
7
D
15:00
BOTAŞ - Çankaya Üniversitesi
8
D
17:00
Emlak Konut Spor - Galatasaray
10 MAYIS SALI
Gaziemir Spor Salonu
9
D
11:00
Galatasaray - BOTAŞ
10
D
13:00
Çankaya Üniversitesi - Emlak Konut Spor
11
B
15:00
Fenerbahçe - Eskişehir Çağdaş Kolejliler
12
B
17:00
TED Ankara Kolejliler - Timur Arslan Koleji
Serdar Yereli Spor Salonu
13
A
11:00
Nesibe Aydın - Merkezefendi Belediye
14
A
13:00
Hatayspor - ÇBK Mersin Yenişehir
15
C
15:00
Bellona Kayseri Basketbol - Kutup Yıldızı
16
C
17:00
55 Zorlu Basketbol - Antspor Organizasyon
11 MAYIS ÇARŞAMBA
Gaziemir Spor Salonu
17
C
11:00
Kutup Yıldızı - Antspor Organizasyon
18
C
13:00
Bellona Kayseri Basketbol - 55 Zorlu Basketbol
19
A
15:00
Merkezefendi Belediye - ÇBK Mersin Yenişehir
20
A
17:00
Nesibe Aydın - Hatayspor
Serdar Yereli Spor Salonu
21
D
11:00
BOTAŞ - Emlak Konut Spor
22
D
13:00
Galatasaray - Çankaya Üniversitesi
23
B
15:00
Eskişehir Çağdaş Kolejliler - Timur Arslan Koleji
24
B
17:00
Fenerbahçe - TED Ankara Kolejliler
 
 
GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Merkezefendi Bl
B1
Fenerbahçe
C1
Kutup Yıldızı
D1
BOTAŞ
A2
ÇBK Mersin
B2
TED Koleji
C2
Bellona Kayseri
D2
Çankaya Üni
A3
Nesibe Aydın
B3
T. Arslan Klj
C3
Antspor Org.
D3
Galatasaray
A4
Hatayspor
B4
Çağdaş Klj
C4
55 Zorlu Basket
D4
Emlak Konut
 
 
YÜKSELME MAÇLARI
12 MAYIS PERŞEMBE
Gaziemir Spor Salonu
25
2.Tur
11:00
ÇBK Mersin Yenişehir - Timur Arslan Koleji
26
2.Tur
13:00
TED Ankara Kolejliler - Nesibe Aydın 
27
2.Tur
15:00
Bellona Kayseri Basketbol - Galatasaray 
28
2.Tur
17:00
Çankaya Üniversitesi - Antspor Organizasyon
 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
13 MAYIS CUMA
Gaziemir Spor Salonu
29
ÇF
11:00
Kutup Yıldızı - ÇBK Mersin Yenişehir 
30
ÇF
13:00
BOTAŞ - Nesibe Aydın 
31
ÇF
15:00
Merkezefendi Belediye - Bellona Kayseri Basketbol 
32
ÇF
17:00
Fenerbahçe - Çankaya Üniversitesi

 

YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
14 MAYIS CUMARTESİ
Gaziemir Spor Salonu
33
*
11:00
Kutup Yıldızı - Merkezefendi Belediye
34
*
13:00
BOTAŞ - Fenerbahçe 
35
YF
15:00
ÇBK Mersin Yenişehir - Bellona Kayseri Basketbol
36
YF
17:00
Nesibe Aydın - Çankaya Üniversitesi
 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
15 MAYIS PAZAR
Gaziemir Spor Salonu
37
7-8
10:00
Merkezefendi Belediyesi - Fenerbahçe
38
5-6
12:00
Kutup Yıldızı - BOTAŞ
39
3-4
14:00
Bellona Kayseri Basketbol - Nesibe Aydın
40
Final
16:00
ÇBK Mersin Yenişehir - Çankaya Üniversitesi
 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
ÇBK Mersin Yenişehir
2
Çankaya Üniversitesi
3
Bellona Kayseri Basketbol
4
 Nesibe Aydın
5
BOTAŞ
6
Kutup Yıldızı
7
Merkezefendi Belediye
8
Fenerbahçe

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2735