Alimpijevic: Verdiğimiz hücum ribaundlarıyla yenildik - BasketFaul.com

Alimpijevic: Verdiğimiz hücum ribaundlarıyla yenildik

12-05-22 03:07
Frutti Extra Bursaspor’un başantrenörü Dusan Alimpijevic, takımının 7DAYS EuroCup finalinde Virtus Bologna’ya mağlup olarak sezonu ikinci tamamladığı karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

“Kesinlikle üzgün değilim, çok mutluyum ve gururluyum. Böyle bir oyuncu grubuyla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi oynadık, takım halinde sonuna kadar savaştık. Böyle bir atmosferde oyun kurucumuz olmadan oynamak hiç kolay değildi. Koç Sergio Scariolo ve takımını tebrik ediyorum. Virtus Bologna organizasyonunun içerisindeki herkesi tebrik ediyorum. Gelecek sezon onlara EuroLeague’de başarılar diliyorum, bunu hak ettiler. 
 
Oyun kurucumuz ve pivotumuz erkenden faul problemine girince rakip oyuncularla eşleşebilmek kolay olmadı. Bizim için ana oyun kurucumuz ilk iki dakika içerisinde kenara gelmek zorunda kalınca organizasyonu sağlamak çok zordu. Tek sorunumuz bu da değildi, rakibimize tam 17 hücum ribaundu şansı verdik. Şunu söyleyebilirim ki bugün burada kaybetmiş olmamızın nedeni hücum ribaundlarıydı." 
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1625