Deniz: Şanslar yüzde 50-50 - BasketFaul.com

Deniz: Şanslar yüzde 50-50

13-05-22 12:29
Yeni oluşumun ilk yılında play off'lara kalmayı başaran Bornova Belediyesi Karşıyaka Koçu Doğan Deniz, çeyrek finaldeki Sigortam.net eşleşmesi için konuştu ve "Şanslar yüzde 50-50" dedi.

Geç kurulmalarına, yabancıların geç gelmelerine karşın iyi sonuçlar aldıklarını belirten Deniz şunları söyledi:
"Genel olarak memnunum. Bu ligde oynamamış oyuncularla geldiğimiz yeri başarı olarak görüyorum. Özellikle Karşıyaka altyapısından gelen gençlerin gelişimi sevindiriciydi. Sezon içinde sakatlıklar nedeniyle zor dönemler geçirdik, 6-7 kişi ile antrenmanlar yaptık. Bütün takımların transfer yapmasına karşın biz başladığımız kadroyla bitirdik. Bu sorunlar sonucunda ikinci yarıda düşüşümüz oldu.
Çeyrek finaldeki rakibimiz Sigortam.net çok deneyimli, takımlarını üst liglere çıkarmış oyunculara ve geniş bir rotasyona sahip ancak bizim karakterimiz de belli. Vazgeçmeyen, son saniyeye kadar savaşan kadromuzla gençliğimizi avantaja çevirmeye çalışacağız.

Sezon bizim açımızdan iyi geçti, geç kurulduk, yabancılar geç geldi ama geldiğimiz yerden mutluyum. Karşıyaka altyapısından gençlerim performansından mutluyum. Play off oynamamış oyuncularla ve gelişimden mutluyum. Play off'lara katılan 8 takımın da şansını eşit görüyorum. Aynı şekilde Sigortam.net serisinde de yüzde 50 şansımız olduğuna inanıyorum." 

Yorumlar Okunma: 1661