U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası

24-05-22 23:55

 

U18 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
18-24/MAYIS/2022 / SİVAS
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Çankaya Üni
1
Teşvikiye
1
Gelişim Klj
1
İstanbul BB
2
Antalya Gelişim
2
TREDAŞ
2
Antalya Güneşi
2
Bahçeşehir Klj
3
TED Koleji
3
İTO Spor
3
Karşıyaka Bld
3
MG Spor
4
TOFAŞ
4
Cedi Osman
4
Anadolu Efes
4
Gaziantep GNÇ
 
 
U18 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Antalya Gelişim
3
2
1
5
*
Cedi Osman
3
3
0
6
TOFAŞ
3
2
1
5
*
İTO Spor
3
2
1
5
TED Koleji
3
1
2
4
*
TREDAŞ
3
1
2
4
Çankaya Üni
3
1
2
4
*
Teşvikiye
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Anadolu Efes
3
2
1
5
*
Bahçeşehir Klj
3
3
0
6
Gelişim Klj
3
2
1
5
*
MG Spor
3
2
1
5
Antalya Güneşi
3
2
1
5
*
İstanbul BŞB
3
1
2
4
Karşıyaka Bld
3
0
3
3
*
Gaziantep G.
3
0
3
3
 
 
 Skorlara tıklayarak istatistiklere ulaşabilirsiniz.
 
18 MAYIS ÇARŞAMBA
Sivas Taha Akgül Spor Salonu
1
A
11:00
Çankaya Üniversitesi - Antalya Gelişim Gençlik
 68 - 57
2
A
13:00
TED Ankara Kolejliler - TOFAŞ
3
C
15:00
Gelişim Koleji - Antalya Güneşi
4
C
17:00
Karşıyaka Belediyesi – Anadolu Efes
4 Eylül Spor Salonu
5
B
11:00
Teşvikiye Akademi - TREDAŞ
6
B
13:00
İTO Spor - Cedi Osman Basketbol
7
D
15:00
İstanbul BŞB - Bahçeşehir Koleji
8
D
17:00
MG Spor - Gaziantep Gençlik Gelişim
19 MAYIS PERŞEMBE
Sivas Taha Akgül Spor Salonu
9
D
11:00
Gaziantep Gençlik Gelişim - İstanbul BŞB
10
D
13:00
Bahçeşehir Koleji - MG Spor
11
B
15:00
Cedi Osman Basketbol - Teşvikiye Akademi
12
B
17:00
TREDAŞ - İTO Spor
4 Eylül Spor Salonu
13
A
11:00
TOFAŞ - Çankaya Üniversitesi
14
A
13:00
Antalya Gelişim Gençlik - TED Ankara Kolejliler
15
C
15:00
Anadolu Efes – Gelişim Koleji
16
C
17:00
Antalya Güneşi - Karşıyaka Belediyesi
20 MAYIS CUMA
Sivas Taha Akgül Spor Salonu
17
C
11:00
Gelişim Koleji - Karşıyaka Belediyesi
18
C
13:00
Anadolu Efes - Antalya Güneşi
19
A
16:00
Çankaya Üniversitesi - TED Ankara Kolejliler
20
A
17:00
TOFAŞ - Antalya Gelişim Gençlik
4 Eylül Spor Salonu
21
D
11:00
 İstanbul BŞB - MG Spor
22
D
13:00
Gaziantep Gençlik Gelişim - Bahçeşehir Koleji
23
B
15:00
Teşvikiye Akademi - İTO Spor
24
B
17:00
Cedi Osman Basketbol - TREDAŞ

 

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Antalya Gelişim
B1
Cedi Osman
C1
Anadolu Efes
D1
Bahçeşehir Klj
A2
TOFAŞ
B2
İTO Spor
C2
Gelişim Klj
D2
MG Spor
A3
TED Koleji
B3
TREDAŞ
C3
Antalya Güneşi
D3
İstanbul BŞB
A4
Çankaya Üni
B4
Teşvikiye
C4
Karşıyaka Bl
D4
Gaziantep Gnç
 
YÜKSELME MAÇLARI
21 MAYIS CUMARTESİ
Sivas Taha Akgül Spor Salonu
25
2.Tur
11:00
TOFAŞ - TREDAŞ
26
2.Tur
13:00
İTO Spor - TED Ankara Kolejliler
27
2.Tur
15:00
Gelişim Koleji - İstanbul BŞB 
28
2.Tur
17:00
MG Spor - Antalya Güneşi 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
22 MAYIS PAZAR
Sivas Taha Akgül Spor Salonu
29
ÇF
11:00
Anadolu Efes - TOFAŞ 
30
ÇF
13:00
Bahçeşehir Koleji - TED Ankara Kolejliler
31
ÇF
15:00
Antalya Gelişim Gençlik - Gelişim Koleji
32
ÇF
17:00
Cedi Osman Basketbol - MG Spor 
 
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
23 MAYIS PAZARTESİ
Sivas Taha Akgül Spor Salonu
33
*
11:00
Anadolu Efes - Gelişim Koleji 
34
*
13:00
Bahçeşehir Koleji - MG Spor 
35
YF
15:00
TOFAŞ - Antalya Gelişim Gençlik 
36
YF
17:00
TED Ankara Kolejliler - Cedi Osman Basketbol 
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
24 MAYIS SALI
Sivas Taha Akgül Spor Salonu
37
7-8
10:00
Gelişim Koleji - MG Spor 
38
5-6
12:00
Anadolu Efes - Bahçeşehir Koleji 
39
3-4
14:00
TOFAŞ - Cedi Osman Basketbol
40
Final
16:00
Antalya Gelişim Gençlik - TED Ankara Kolejliler
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Antalya Gelişim Gençlik
2
TED Ankara Kolejliler
3
TOFAŞ
4
Cedi Osman Basketbol
5
Anadolu Efes
6
Bahçeşehir Koleji
7
Gelişim Koleji 
8
MG Spor

 

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 9259