Yücel: Frutti Extra Bursaspor'da kimse sezonun bitmesini istemiyor - BasketFaul.com

Yücel: Frutti Extra Bursaspor'da kimse sezonun bitmesini istemiyor

18-05-22 14:35
Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, taraftarlarla birlikte olağanüstü bir hava yakaladıklarını belirtti ve "Herkes birbiriyle o kadar mutlu ki, kimse sezonun bitmesini istemiyor ve özellikle Bursa'daki maçlara heyecanla geliyor." dedi.

Daviv Dudzinski, Onuralp Bitim ve Derek Needham ile sözleşme yenilediklerini hatırlatan Yücel, diğer yabancılarla da anlaşmak istedikleri söyledi ve şöyle konuştu:
"Birbirini çok seven, birlikte çalışmaktan, birbirleriyle dostluk kurmaktan mutluluk duyan bir grup haline geldik. Taraftarın büyük desteği de yüksek olan enerjimizi maksimuma çekti.
Yabancılarımız hiçbir takımda görülmeyecek şekilde sorunsuzlar. Yaşadığımız tek sorun ev anahtarını içeride unutmaları oldu. Antrenman bittikten sonra normalde herkes duşunu alıp ayrılır. Burada antrenman bittikten sonra oyuncular uzun süre sahada kalıp sohbet ediyorlar. Takımdaki ilişkiler öylesine kuvvetli ki, kimse sezonun bitmesini istemiyor.
Aramıza sonradan katılan John Holland da çok çabuk uyum sağladığı gibi karakteriyle müthiş bir takımdaş oldu. Onu almadan önce iki ay bekledik, transfer yapmak için adam almadık, çok olumlu referanslardan sonra Holland'ı aramıza aldık.
Koç Alimpijevic saha içinde son derece disiplinli ama dışarıda bütün oyuncuların çok iyi bir arkadaşı. O dengeyi çok iyi kuruyor.

Kulüp kurumsal olarak da çok gelişti, maaşlar zamanında yattı. Sponsorumuzun da çok mutlu olduğunu tahmin edebiliyoruz ancak artık onlar da sponsorun ötesinde kulübün tutkulu taraftarları haline geldi. Bugünlere gelmemizde Frutti Extra'nın maddi-manevi desteğinin rolü de çok büyük." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1042