U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası

24-05-22 23:55

 

U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
19-25 MAYIS / 2022 / TRABZON
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Merkezefendi
1
Çağdaş Klj
1
Kutup Yıldızı
1
BOTAŞ
2
Hatayspor
2
TED Klj
2
55 Zorlu Bask
2
Çankaya Üni
3
ÇBK Mersin
3
T. Arslan Klj
3
Antspor Org.
3
Emlak Konut
4
Nesibe Aydın
4
Fenerbahçe
4
Bellona Kayseri
4
Galatasaray

 

U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Atlas Tigers
3
3
0
6
*
Düzce Atletik
3
3
0
6
Başkent Kartal
3
2
1
5
*
İstanbul Yıldızları
3
2
1
5
İST Bask.Feneri
3
1
2
4
*
Nesibe Aydın
3
1
2
4
TED Kolejİ
3
0
3
3
*
BOTAŞ
3
0
3
3
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
C GRUBU
O
G
M
PUAN
*
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Çankaya Üni.
3
3
0
6
*
Timur Arslan Klj
3
3
0
6
Emlak Konut
3
2
1
5
*
Kutup Yıldızı
3
2
1
5
Bellona Kayseri
3
1
2
4
*
Ege Gelişim
3
1
2
4
Açı Gençlik
3
0
3
3
*
Alanya Bld
3
0
3
3

19 MAYIS PERŞEMBE
Hayri Gür Spor Salonu
1
A
11:00
Başkent Kartalları - TED Ankara Kolejliler
2
A
13:00
İstanbul Basketbol Feneri - Atlas Tigers
3
C
15:00
Bellona Kayseri Basketbol - Açı Gençlik
4
C
17:00
Emlak Konut Spor - Çankaya Üniversitesi
Hasan Polat Spor Salonu
5
B
11:00
Düzce Atletik - İstanbul Yıldızları
6
B
13:00
Nesibe Aydın - BOTAŞ
7
D
15:00
İzmir Ege Gelişim - Timur Arslan Koleji
8
D
17:00
Kutup Yıldızı – Alanya Belediye
20 MAYIS CUMA
Hayri Gür Spor Salonu
9
D
11:00
Alanya Belediye - İzmir Ege Gelişim
10
D
13:00
Timur Arslan Koleji - Kutup Yıldızı
11
B
15:00
BOTAŞ - Düzce Atletik
12
B
17:00
İstanbul Yıldızları - Nesibe Aydın 
Hasan Polat Spor Salonu
13
A
11:00
Atlas Tigers - Başkent Kartalları
14
A
13:00
TED Ankara Kolejliler - İstanbul Basketbol Feneri
15
C
15:00
Çankaya Üniversitesi - Bellona Kayseri Basketbol
16
C
17:00
Açı Gençlik - Emlak Konut Spor
21 MAYIS CUMARTESİ
Hayri Gür Spor Salonu
17
C
11:00
Bellona Kayseri Basketbol - Emlak Konut Spor
18
C
13:00
Çankaya Üniversitesi - Açı Gençlik
19
A
15:00
Başkent Kartalları - İstanbul Basketbol Feneri
20
A
17:00
Atlas Tigers - TED Ankara Kolejliler
Hasan Polat Spor Salonu
21
D
11:00
İzmir Ege Gelişim - Kutup Yıldızı
22
D
13:00
Alanya Belediye - Timur Arslan Koleji
23
B
15:00
Düzce Atletik - Nesibe Aydın
24
B
17:00
BOTAŞ - İstanbul Yıldızları

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Atlas Tigers
B1
Düzce Atletik
C1
Çankaya Üni
D1
T. Arslan Klj
A2
Başkent Kartalları
B2
İST Yıldızları
C2
Emlak Konut
D2
Kutup Yıldızı
A3
İST Bask Feneri
B3
Nesibe Aydın
C3
Kayseri Bask
D3
İzmir Ege G.
A4
TED Koleji
B4
BOTAŞ
C4
Açı Gençlik
D4
Alanya Bld
 
YÜKSELME MAÇLARI
22 MAYIS PAZAR
Gaziemir Spor Salonu
25
2.Tur
11:00
Başkent Kartalları - Nesibe Aydın Spor 
26
2.Tur
13:00
İstanbul Yıldızları - İstanbul Basketbol Feneri 
27
2.Tur
15:00
Emlak Konut Spor - İzmir Ege Gelişim 
28
2.Tur
17:00
Kutup Yıldızı - Bellona Kayseri Basketbol 
 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
23 MAYIS PAZARTESİ
Gaziemir Spor Salonu
29
ÇF
11:00
Çankaya Üniversitesi - Nesibe Aydın Spor 
30
ÇF
13:00
Timur Arslan Koleji - İstanbul Basketbol Feneri 
31
ÇF
15:00
Atlas Tigers - Emlak Konut Spor 
32
ÇF
17:00
Düzce Atletik - Bellona Kayseri Basketbol 
 
YARI FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
24 MAYIS SALI
Gaziemir Spor Salonu
33
*
11:00
Nesibe Aydın Spor - Emlak Konut Spor 
34
*
13:00
İstanbul Basketbol Feneri - Düzce Atletik
35
YF
15:00
Çankaya Üniversitesi - Atlas Tigers 
36
YF
17:00
Timur Arslan Koleji - Bellona Kayseri Basketbol
 
FİNAL MAÇLARI / KLASMAN MAÇLARI
25 MAYIS ÇARŞAMBA
Gaziemir Spor Salonu
37
7-8
10:00
Nesibe Aydın Spor - İstanbul Basketbol Feneri 
38
5-6
12:00
Emlak Konut Spor - Düzce Atletik 
39
3-4
14:00
Atlas Tigers - Bellona Kayseri Basketbol
40
Final
16:00
Çankaya Üniversitesi - Timur Arslan Koleji
 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Çankaya Üniversitesi
2
Timur Arslan Koleji
3
Atlas Tigers
4
Bellona Kayseri Basketbol
5
Emlak Konut Spor Kulübü
6
Düzce Atletik
7
İstanbul Basketbol Feneri
8
Nesine Aydın Spor Kulübü
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2325