TOFAŞ'tan şut kampları - BasketFaul.com

TOFAŞ'tan şut kampları

21-05-22 13:37
Basketbol antrenörleri Murat Özyer ve Derya Özyer’in katkılarıyla düzenlenen TOFAŞ Şut Geliştirme Kampları’nın Ankara ayağı tamamlandı.

Altyapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk basketboluna katma değer yaratmaya devam eden TOFAŞ Spor Kulübü tarafından organize edilen TOFAŞ Şut Geliştirme Kampları Ankara’da düzenlenen iki kamp ile devam ediyor. Basketbol Antrenörleri Murat Özyer ve Derya Özyer’in katkılarıyla ve Tofaş Spor Kulübü altyapı antrenörlerinin gözetiminde ilki Bursa’da düzenenlenen kampın sıradaki ayağı Başkent oldu. 17-18 Mayıs 2022 tarihlerinde Altınpark Tofaş Basketbol Okulu Salonu’nda ve 19-20 Mayıs 2022 tarihlerinde Eryaman Tofaş Arena’da gerçekleştirilen iki kamp da yoğun ilgi görürken, Tofaş Basketbol A Takım oyuncusu Yiğit Arslan ile online soru-cevap etkinliği gerçekleştiren genç sporcular, parkede ise şut teknikleri ve doğru şut kullanabilmenin eğitimlerini aldı. Kampın sonunda katılım gösteren tüm sporculara başarı belgesi takdim edildi.

Türkiye çapında gerçekleştirilen TOFAŞ Şut Geliştirme Kampları’nın sıradaki ayağı Antalya’da gerçekleştirilecek. 28-29 Mayıs tarihlerindeki organizasyona Antalya Nirvana Cosmopolitan Hotel ev sahipliği yapacak. 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 749