Djordjevic: Taraftar inanılmaz enerji verdi - BasketFaul.com

Djordjevic: Taraftar inanılmaz enerji verdi

07-06-22 22:00
Fenerbahçe Beko Koçu Sasha Djordjevic, Anadolu Efes galibiyetinden sonra açıklamalarda bulundu.

“Bütün sene bunun için çalışıyoruz. Ligi birinci bitirip saha avantajını elde etmek için. 1-0 oldu ama kazanmamız gereken 2-0 maç daha var. İki gün sonra aynı şekilde savaşmaya devam edeceğiz. Taraftar desteği çok iyiydi. Takıma inanılmaz enerji verdi. Takım nasıl oynaması gerektiğini çok iyi bildi. Ufak hatalar olsa da rakibimiz çok kaliteli bir takım olduğu için bunu toparlamamız gerekiyor. Yarından itibaren tekrar odaklanıp, analiz yapıp, yeni maça hazırlanmamız gerekiyor.
 
Takım maç planını doğru şekilde uyguladı. Hücumdan önce savunma planımızı uyguladık. Önemli olan da budur. Güçlü yanımız buydu. İlk yarı başa baş bitmesine rağmen, çok iyi olduğumuz durumlar vardı. Çok açık atışlarımız oldu. Üçlüklerden sadece bir tanesini kullanabildik. Sonrasında Melih’in, Booker’ın ve Şehmus’un üçlükleriyle savunmamızın toparlamasıyla daha iyi olduk.  Nando ve Jan Vesely liderlerimizdi. Henry’i de yönlendirdiler. Bu çok iyi bir şekilde hissedildi.
 
Taraftar inanılmazdı. Oyuncular onlar için ve onlarla birlikte oynuyorlar. Müthiş bir histi. Onları yükseltiyor. Koçların her zaman söylediği bir şey vardır. Taraftar desteğinin takıma %20 faydası oluyor."
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 755