Türknas: Sıkıntısız bir sezon için... - BasketFaul.com

Türknas: Sıkıntısız bir sezon için...

13-06-22 12:04
PETKİM Genel Menajeri Levent Türknas bu sezonki sıkıntıların yaşanmaması için yönetimin artan desteği ile daha güçlü bir kadro oluşturacaklarını belirtip, "Düşme tehlikesinden uzak, play off'ları kovalayan bir ekip olacağız." dedi.
Sezon ortasında gelen koç Burak Gören'le yeni sözleşme yaptıktan sonra ilk etapta yerli transferlerine yöneldiklerini söyleyen Türknas şöyle konuştu:
"Türk hamlelerini erkenden yapma kararı verdik, Nusret Yıldırım, Ege Arar, İsmail Cem Ulusoy, Dorukhan Engindeniz dışında gelecek vaad eden Ömercan Engin ile 3 yıllık anlaşma sağladık. PETKİM bugüne kadar bir kez Avrupa kupasında eleme maçı oynamış ve sahasında bir maç oynayıp elenmişti. Aliağa'ya yeni bir heyecan getirmek için FIBA Europe Cup'a başvurduk. Kupaya alınmamız durumunda yerli kadromuza takviye yapacağız.
Önemli 5 yabancı transfer için çalışmalarınız sürüyor. Bu sezon çok zor günler geçirdik, olağanüstü bir mücadele ile ligde kaldık. Aynı sorunları yaşamamak için daha güçlü bir kadro ile yola çıkacağız."
Altyapıda başlattıkları hamleleri geliştirerek sürdüreceklerini ifade eden Türknas, "Seçmelere 250 kişi katıldı. Salonumuz var ayrıca dışarıdan gelenler için otel konforunda 30 oda, yemek,  okul organizasyonları ile küçük bir Banvit modeli oluşturuyoruz. 

BGL'de çıkış yapan ribaund kralı Gökay Hacıoğlu ve bu sezon gelişi için Gemlik'e kiralık verdiğimiz Yiğit Karalar da kadromuzda yer alacak." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2554