Mahmutoğlu: Vesely Fenerbahçe'de unutulmayacak - BasketFaul.com

Mahmutoğlu: Vesely Fenerbahçe'de unutulmayacak

14-06-22 11:02
Fenerbahçe Beko'nun şampiyonluğa ulaştığı maçın ardından mikrofonların karşısına geçen Melih Mahmutoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.

“Bütün sezon hem yoğun hem güzel bir sezon geçirdik, sonunda da şampiyonluğa ulaştık. Bence biz bu sezon Türkiye Ligi’nde şampiyon olmayı hak ettik çünkü lider bitirdik. Sonra hem Darüşşafaka hem Bursaspor hem de şimdi EuroLeague şampiyonu Anadolu Efes gibi kaliteli rakiplerle oynadık. Onları sırayla yenmeyi başardık.

Burada, bu sahada şampiyon olduk. Bizim için daha değerli. Bu kulüp, şampiyonlukları, başarıları hak eden bir kulüp. Taraftar bunu hak ediyor, bu camia bunu hak ediyor. Şampiyonlukların devamı gelecektir kesinlikle. Bu kulübün, bu değerli camianın bir parçası olduğum için çok mutluyum. Fenerbahçe taraftarına bu şampiyonluk armağan olsun, hayırlı olsun. Teşekkür ediyorum.”

Vesely‘nin MVP olması biraz duygusal oldu, durumunu tam bilmiyoruz net bir şey yok. Ben de uzun yıllardır onunla beraberim. Büyük katkılar sağladı, Fenerbahçe’nin her zaman en değerli isimlerinden biri olacak ve unutulmayacak. Gönül ister ki Vesely ile uzun süreler tekrar birlikte olalım, devam edelim.

Djordjevic’e de teşekkür ediyorum, zor zamanlar geçirdi. Çok sevdiğim bir insan ve değerli bir hoca. Hakkında hayırlısı olsun.

Gerginlikler maç içinde kaldı. Kimsenin kimseyle bir problemi yok. Karşı takımın antrenörü Ergin Abi ile kimsenin bir problemi yok. Sonuçta bir seri oynuyorsunuz, bunlar olacaktır, doğal şeyler. Anadolu Efes‘i de gerçekten tebrik etmek lazım, iki sene üst üste EuroLeague kupasını aldılar, büyük başarı. Onları da tekrar tebrik ediyorum. Onlar da yoruldu, bu kadar arka arkaya maçlar oynamak hiç kolay değil. Bizim için de aynısı geçerli. Tekrardan tebrik ediyorum.

Şampiyonluğa ulaştık, hak ettiğimiz bir şampiyonluktu. Kupaları özledik, umarım bu tekrardan bir başlangıç olur. İnşallah önümüzdeki sezon kupaları kazanmaya devam ederiz. Tüm taraftarımıza tekrardan şampiyonluk armağan olsun.” 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2271