Merkezefendi yöneticilerinden taraftarlara: Rahat olun - BasketFaul.com

Merkezefendi yöneticilerinden taraftarlara: Rahat olun

15-06-22 15:32
ING Basketbol Süper Lig ekiplerinden Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te yeni sezon öncesi Asbaşkanlar Veli Tefenlili ve Gökhan Gökşin açıklamalarda bulundu. Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden kurmaylar, Denizli halkının gurur duyacağı bir takım kuracaklarını ifade ettiler. 

“Taraftarlarımız rahat olsun diyen” Asbaşkan Veli Tefenlili, “Geçtiğimiz sezon ilk kez mücadele ettiğimiz ING Basketbol Süper Ligi’nde inişli çıkışlı bir performans göstersek de ligde kalmayı başardık. Bizim için büyük tecrübe oldu. Yeni sezonda hatalarımızdan dersler çıkararak yeni sezon çalışmalarına başladık. Bu sezon çok farklı bir takım izlettireceğiz. Herkesin içi rahat olsun” dedi.

Takıma gerekli takviyeleri yapacaklarını söyleyen Asbaşkan Gökhan Gökşin ise, “ İyi bir takım kuracağız. Takımdan ayrılan oyuncular oldu ancak daha iyilerini getireceğiz. Yeni sezon geçtiğimiz sezonlara oranla daha zor olacak. Avrupa’nın en iyi ligine sahibiz. Rekabetçi bir ligde mücadele ediyoruz. O yüzden Denizli’ye yakışır bir takım ortaya çıkacak. Hedeflerimiz var ve bunun için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Bu sezon bizim için çok farklı geçecek. Maddi anlamda sorunumuz yok. Hedefimiz ligde kalmak” diye konuştu. 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1829