Jan Vesely, Fenerbahçe'ye veda etti - BasketFaul.com

Jan Vesely, Fenerbahçe'ye veda etti

21-06-22 15:40
Fenerbahçe Beko'da Jan Vesely ayrıldığını sosyal medya hesaplarından açıkladı. 8 yıllık Fenerbahçe kariyerini noktaladığını duyuran başarılı oyuncu, sarı lacivertli taraftarlara teşekkür etti.

VESELY'DEN SONRA KULÜP PAYLAŞTI

Fenerbahçe Beko ise "Formamıza iz bırakanlar unutulmazlar… Jan Vesely’e Sonsuz Teşekkürlerimizle." paylaşımıyla yıldız oyuncuya veda etti. Sarı lacivertli kulüp daha sonra detaylı bir ayrılık açıklaması yayınladı.

FENERBAHÇE BEKO'NUN AÇIKLAMASI

"2014-15 sezonundan bu yana formamızı giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi başarıların en önemli mimarlarından biri olan Jan Vesely ile yollarımız ayrılmıştır.

Değerli sporcumuz, sona eren sözleşmesinin yenilenmesi için uzun süredir devam eden görüşmelerin ardından kariyerinde yeni bir maceraya atılmak istediğini Kulübümüze iletmiştir.

Formamızı giydiği süre boyunca takım kimliğimizin en önemli parçalarından biri olan ve Fenerbahçe Beko’nun sembol isimlerinden biri haline gelen Jan Vesely, adını Fenerbahçe basketbol tarihine altın harflerle yazdırmıştır.

Kıymetli sporcumuzun Fenerbahçe basketboluna yaptığı katkılar, camiamız tarafından hiçbir zaman unutulmayacak ve Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, Vesely’i her zaman en içten şekilde ağırlamaya devam edecektir.

Fenerbahçe basketbolunun unutulmazları arasındaki yerini çoktan almış olan Jan Vesely’e, Kulübümüze katkıları için teşekkür eder, kariyerinin yeni sayfası için kendisine başarılar dileriz.

Jan Vesely, unutma ki formamıza iz bırakanlar unutulmazlar…

Fenerbahçe Spor Kulübü"

Yorumlar Okunma: 2466