Yağızer Uluğ MVP Spor'da - BasketFaul.com

Yağızer Uluğ MVP Spor'da

24-06-22 13:48
20. yılında “Basketboldan fazlası” sloganıyla, MVP Basketbol A Takımı oluşturma çalışmalarına başlayan MVP Spor Kulübü, koordinatörlük görevi için deneyimli basketbol insanı Yağızer Uluğ ile anlaştı.

MVP Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay önderliğinde A Takım koordinatörlük görevi için 1995-2018 yılları arasında Anadolu Efes, Beşiktaş, Galatasaray ve Bahçeşehir Koleji Spor Kulüplerinde görev yapan, halen Koç Üniversitesi ve Nişantaşı Üniversitesi’nde Basketbol Direktörlüğü yapmakta olan deneyimli basketbol insanı Yağızer Uluğ ile anlaştıklarını açıkladı. 

Heyecan verici bir proje içerisinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Yağızer Uluğ, uzun yıllardır profesyonel yönetim anlayışı ve değerli eğitmenleriyle, gençleri sporla tanıştırıp, hayatlarına pozitif şekilde dokunan bu saygın ailenin davetine çok sevindiğini belirterek, temel spor eğitiminden - profesyonel sporculuğa uzanacak bu uzun ve zorlu yolculukta antrenörler ve sporcularla, deneyimlerini paylaşmaktan çok keyif alacağını belirtti. Amaçlarının kulüp bünyesinden yetişen sporcularla, profesyonel liglerde yarışacak seviyeye gelmek olduğunu belirten Yağızer Uluğ, modern bir kulüp yapısı için organize olacaklarını belirtti.

2022-2023 sezonu itibariyle, A Takım seviyesinde faaliyetlerine başlamaya hazırlanan MVP Spor Kulübü, 2001 yılından beri 10 farklı lokasyonda İbrahim Kutluay Basketball Academy ve MVP Sportif Organizasyonlar olarak geniş altyapı ağı ile sporcu adaylarına eğitim sunuyor. 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2904