Alpaslan Aydın'ın ağzından Bahçeşehir'in beklentileri ve projeleri - BasketFaul.com

Alpaslan Aydın'ın ağzından Bahçeşehir'in beklentileri ve projeleri

27-06-22 15:30
Bahçeşehir Koleji Genel Menajeri Alpaslan Aydın, hedeflerinin Şampiyonlar Ligi'nde ve BSL'de ilk dört olduğunu belirtip, "Her yıl üzerine koyarak devam edeceğiz." dedi.

Transferleri makul rakamlarla yaptıklarını, bunda oyuncuların organizasyona güveninin de rol oynadığını söyleyen Aydın şöyle konuştu:

"Geçen sezonki kadromuzu büyük ölçüde korumamızın bize büyük avantaj sağlayacağını umuyoruz. Bu yolu bizle birlikte yürüyen oyuncularımız kulübü bizden çok sahipleniyorlar. Transferlerimizi erken ve mantıklı rakamlarla gerçekleştirdik. Bunda kulübümüze olan güven duygusu da önemli rol oynadı.
Hedefimiz ilk kez katılacağımız Şampiyonlar Ligi'nde Final Four ve BSL'yi ilk dört arasında bitirmek."

ALTYAPIDA ÖNEMLİ PROJELER
Altyapıda basketbol kadar eğitime ve gençlerin her yönüyle yaşama hazırlanmasına öncelik verdiklerini ifade eden Aydın şöyle devam etti:

"Altyapı oyuncularımıza muhasebe, piar, kurumsal iletişim, para yönetimi, sosyal medya yönetim gibi konularda eğitmek amacıyla altyapılar için bir aylık staj yaptıracağız. Onları yarınlarda karşılaşacakları sorunlara hazır etmek istiyoruz. 
Şehir dışından gelenlere de İstanbul Kültür Turizmi projemiz var. Böylece yaşayacakları kenti anlamalarını ve her yönüyle öğrenmelerini sağlayacağız. 

Bunun dışında gerekli izinler alındıktan sonra kimsesiz çocukların evlerine giderek yapacağımız taramalarla yetenekleri ortaya çıkarmaya çalışacağız. Bu konuda pozitif ayrımcılık da yapabiliriz." 

Yorumlar Okunma: 1848