Yalovaspor'dan açıklama: Planları BSL için yapıyoruz - BasketFaul.com

Yalovaspor'dan açıklama: Planları BSL için yapıyoruz

28-06-22 18:30
Semt77 Yalovaspor Yönetim Kurulu bir açıklama yaparak Tahkim Kurulu'ndan olumlu karar beklediklerini ve transferlerini BSL'de devam edileceğinin kabulü ile yapmaya başladıklarını bildirdi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Bursaspor maçı ile başlayan, tüm çabalarımıza gölge düşüren kural ve hakem hataları sürecinin son halkasını PETKİM maçında yaşananlar oluşturmuştur. Maç süresi içerisinde atılmadığı teknik imceleme ile sabit olan basketin geçerli sayılmaması ile hukuki süreç başlatılarak Tahkim Kurulu nezdinde galibiyetimizle tescili için gerekli başvuru yapılmıştır. PETKİM Spor'un ve kurulun lehimize karar vermesi halinde bu durumdan etkilenecek Merkezefendi Belediye'nin cevap ve görüşleri temin edilmiştir.

Bu sezonun hak etmediğimiz şekilde sonuçlanmasına izin vermeyeceğiz. Henüz bu sezonun lig sıralaması kesinleşmiş olmayıp hukuki mücadelemiz devam etmektedir. Tahkim Kurulu'nun adaleti sağlayacağına inancımız tamdır. Önümüzdeki yıla ilişkin planlamaların BSL'de devam edeceğinin kabulü ile yapmaya başlamıştır. Güçlü mali yapısı ve muhteşem taraftarıyla Yalovaspor BSL'ye renk katmaya devam edecektir." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2504