Daçka'nın forması yine New Balance'tan - BasketFaul.com

Daçka'nın forması yine New Balance'tan

28-06-22 20:04
Türkiye’nin köklü basketbol kulüplerinden Darüşşafaka, gelecek sezon da dünyanın önde gelen spor giyim markalarından New Balance’ın ürettiği formalarla sahaya çıkacak.

Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda düzenlenen imza töreninde Darüşşafaka Spor Kulübü As Başkanı Hasan Birol, New Balance Türkiye Genel Müdürü Güneş Hiçdurmaz ve Daçka’nın yeni transferleri Can Korkmaz ile Canberk Kuş yer aldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Darüşşafaka Spor Kulübü As Başkanı Hasan Birol, “Bildiğiniz üzere, geçen sene New Balance ile başlattığımız çok güzel bir iş birliğimiz vardı. Bu sene bu iş birliğimizi sürdürerek devamını getireceğiz” ifadelerini kullanırken, New Balance Türkiye Genel Müdürü Güneş Hiçdurmaz ise, “Tekrardan Darüşşafaka ile birlikte başarılara imza atacağımızdan dolayı çok mutluyum. Bu sene, geçen seneye nazaran çok daha iyi, çok daha gelişmiş ürünlerle, Darüşşafaka’nın başarıdan başarıya koşacağı bir yıl olacağını umut ediyorum. Buna katkısı olan herkese sonsuz teşekkürler” şeklinde konuştu.
 
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1099