U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası

14-08-22 22:40
 
FIBA U18 WOMEN’S EUROPEAN CHAMPIONSHIP
06 - 14 Ağustos 2022 / YUNANİSTAN
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Türkiye
1
Yunanistan
1
Finlandiya
1
İsrail
2
İtalya
2
Belçika
2
İsveç
2
Almanya
3
İspanya
3
Çekya
3
Macaristan
3
Fransa
4
Polonya
4
Letonya
4
Litvanya
4
Bosna Hersek
 
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
İspanya
3
3
0
6
Yunanistan
3
2
1
5
Türkiye
3
2
1
5
Letonya
3
2
1
5
İtalya
3
1
2
4
Çekya
3
1
2
4
Polonya
3
0
3
3
Belçika
3
1
2
4
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Litvanya
3
2
1
5
Fransa
3
3
0
6
Finlandiya
3
2
1
5
Almanya
3
2
1
5
Macaristan
3
2
1
5
İsrail
3
1
2
4
İsveç
3
0
3
3
Bosna Hersek
3
0
3
3

 

6 AĞUSTOS CUMARTESİ
1
A
14:30
İtalya - İspanya
71 - 72
2
C
14:30
Finlandiya - Litvanya
70 - 61
3
C
16:45
İsveç - Macaristan
67 - 77
4
D
16:45
İsrail - Bosna Hersek
87 - 54
5
A
19:00
Türkiye - Polonya
52 - 44
6
B
19:00
Yunanistan - Letonya
75 - 64
7
B
21:15
Belçika - Çekya
58 - 63
8
D
21:15
Almanya - Fransa
42 - 59
7 AĞUSTOS PAZAR
9
A
14:30
Polonya - İtalya
66 - 76
10
C
14:30
Litvanya - İsveç
69 - 36
11
A
16:45
İspanya - Türkiye
56 - 40
12
C
16:45
Macaristan - Finlandiya
79 - 70
13
B
19:00
Çekya - Yunanistan
67 - 71
14
D
19:00
Bosna Hersek - Almanya
36 - 76
15
B
21:15
Letonya - Belçika
66 - 55
16
D
21:15
Fransa - İsrail
69 - 40
8 AĞUSTOS PAZARTESİ
17
A
14:30
İspanya - Polonya
65 - 37
18
C
14:30
Finlandiya - İsveç
76 - 55
19
A
16:45
Türkiye - İtalya
63 - 60
20
C
16:45
Macaristan - Litvanya
56 - 72
21
B
19:00
Yunanistan - Belçika
35 - 60
22
D
19:00
Fransa - Bosna Hersek
110 - 28
23
B
21:15
Çekya - Letonya
62 - 69
24
D
21:15
İsrail - Almanya
58 - 84

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
İspanya
B1
Yunanistan
C1
Litvanya
D1
Fransa
A2
Türkiye
B2
Letonya
C2
Finlandiya
D2
Almanya
A3
İtalya
B3
Çekya
C3
Macaristan
D3
İsrail
A4
Polonya
B4
Belçika
C4
İsveç
D4
Bosna Hersek
 
 
SON 16 MAÇLARI
10 AĞUSTOS ÇARŞAMBA
25
A1-B4
14:30
İspanya - Belçika
50 - 43
32
D1-C4
14:30
Fransa - İsveç
94 - 57
27
B2-A3
16:45
Letonya - İtalya
64 - 74
30
C2-D3
16:45
Finlandiya - İsrail
71 - 61
26
A2-B3
19:00
Türkiye - Çekya
53 - 83
28
B1-A4
19:00
Yunanistan - Polonya
46 - 69
29
C1-D4
21:15
Litvanya - Bosna Hersek
84 - 40
31
D2-C3
21:15
Almanya - Macaristan
56 - 55
 
ÇEYREK FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
11 AĞUSTOS PERŞEMBE
37
Ç. Final
14:30
İspanya - Finlandiya
63 - 52
33
9-16.lık
14:30
Belçika - İsrail
62 - 58
39
Ç. Final
16:45
İtalya - Fransa
48 - 71
35
9-16.lık
16:45
Letonya - İsveç
91 - 53
40
Ç. Final
19:00
Polonya - Almanya
43 - 53
36
9-16.lık
19:00
Yunanistan - Macaristan
45 - 57
38
Ç. Final
21:15
Çekya - Litvanya 
81 - 87
34
9-16.lık
21:15
Türkiye - Bosna Hersek
80 - 35
 
YARI FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
13 AĞUSTOS CUMARTESİ
45
5-8.lik
14:30
Finlandiya - İtalya
61 - 75
43
9-12.lik
14:30
Belçika - Letonya
67 - 69
46
5-8.lik
16:45
Çekya - Polonya
82 - 57
41
13-16.lık
16:45
İsrail - İsveç
78 - 71
47
Yarı Final
19:00
İspanya - Fransa
54 - 36
42
13-16.lık
19:00
Bosna Hersek - Yunanistan
39 - 50
48
Yarı Final
21:15
Litvanya - Almanya
64 - 52
44
9-12.lik
21:15
Türkiye - Macaristan
59 - 52
 
 
FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
14 AĞUSTOS PAZAR
49
15-16. lik
12:00
İsveç - Bosna Hersek 
94 - 42
51
11-12. lik
14:15
Belçika - Macaristan
56 - 63
50
13-14. lük
14:30
İsrail - Yunanistan
72 - 55
52
9-10. luk
16:30
Letonya - Türkiye
69 - 35
54
5-6. lık
16:45
İtalya - Çekya 
86 - 79
53
7-8. lik
18:45
Finlandiya - Polonya 
71 - 57
55
3-4. lük
19:00
Fransa - Almanya
75 - 46
56
Final
21:15
İspanya - Litvanya 
75 - 78
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Litvanya
2
İspanya
3
Fransa
4
Almanya
5
İtalya
6
Çekya
7
Finlandiya
8
Polonya
9
Letonya
10
Türkiye
11
Macaristan
12
Belçika
13
İsrail
14
Yunanistan (B ligine düştü)
15
İsveç (B ligine düştü)
16
Bosna Hersek (B ligine düştü)
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 3022