U16 Erkekler Avrupa Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Erkekler Avrupa Şampiyonası

21-08-22 15:57

 

FIBA U16 EUROPEAN CHAMPIONSHIP
12-20 Ağustos 2022 / MAKEDONYA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
İsrail
1
Slovenya
1
Letonya
1
Karadağ
2
Litvanya
2
Sırbistan
2
İtalya
2
Yunanistan
3
Fransa
3
Hırvatistan
3
Türkiye
3
İspanya
4
Hollanda
4
Danimarka
4
Polonya
4
Makedonya
 
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Litvanya
3
3
0
6
Slovenya
3
2
1
5
Fransa
3
2
1
5
Sırbistan
3
2
1
5
İsrail
3
1
2
4
Hırvatistan
3
2
1
5
Hollanda
3
0
3
3
Danimarka
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
İtalya
3
3
0
6
Yunanistan
3
3
0
6
Türkiye
3
2
1
5
İspanya
3
2
1
5
Polonya
3
1
2
4
Makedonya
3
1
2
4
Letonya
3
0
3
3
Karadağ
3
0
3
3

12 AĞUSTOS CUMA
1
A
15:15
İsrail - Hollanda
81 - 55
2
C
15:15
Letonya - Polonya
54 - 87
3
A
17:30
Litvanya - Fransa
73 - 41
4
C
17:30
İtalya - Türkiye
77 - 51
5
B
19:45
Slovenya - Danimarka
60 - 42
6
D
19:45
Karadağ - Makedonya
62 - 69
7
B
22:00
Sırbistan - Hırvatistan
77 - 86
8
D
22:00
Yunanistan - İspanya
75 - 47
13 AĞUSTOS CUMARTESİ
9
A
15:15
Fransa - İsrail
92 - 80
10
C
15:15
Türkiye - Letonya
60 - 51
11
B
17:30
Hırvatistan - Slovenya
64 - 83
12
C
17:30
Polonya - İtalya
69 - 72
13
D
19:45
İspanya - Karadağ
74 - 66
14
D
19:45
Makedonya - Yunanistan
48 - 78
15
A
22:00
Hollanda - Litvanya
73 - 80
16
B
22:00
Danimarka - Sırbistan
56 - 77
14 AĞUSTOS PAZAR
17
C
15:15
Türkiye - Polonya
71 - 59
18
D
15:15
Karadağ - Yunanistan
45 - 79
19
A
17:30
Fransa - Hollanda
100 - 46
20
B
17:30
Slovenya - Sırbistan
81 - 86
21
B
19:45
Hırvatistan - Danimarka
86 - 59
22
D
19:45
İspanya - Makedonya
86 - 59
23
A
22:00
İsrail - Litvanya
69 - 98
24
C
22:00
Letonya - İtalya
68 - 71

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Litvanya
B1
Slovenya
C1
İtalya
D1
Yunanistan
A2
Fransa
B2
Sırbistan
C2
Türkiye
D2
İspanya
A3
İsrail
B3
Hırvatistan
C3
Polonya
D3
Makedonya
A4
Hollanda
B4
Danimarka
C4
Letonya
D4
Karadağ
 
SON 16 MAÇLARI
16 AĞUSTOS SALI
26
A2-B3
15:15
Fransa - Hırvatistan
97 - 59
31
D2-C3
15:15
İspanya - Polonya
96 - 54
28
B1-A4
17:30
Slovenya - Hollanda
78 - 66
29
C1-D4
17:30
İtalya - Karadağ
78 - 72
30
C2-D3
19:45
Türkiye - Makedonya
82 - 74
32
D1-C4
19:45
Yunanistan - Letonya
84 - 62
25
A1-B4
22:00
Litvanya - Danimarka
97 - 48
27
B2-A3
22:00
Sırbistan - İsrail
84 - 92
 
ÇEYREK FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
17 AĞUSTOS ÇARŞAMBA
38
Ç. Final
15:15
Fransa - İtalya
84 - 77
34
9-16.lık
15:15
Hırvatistan - Karadağ
65 - 72
40
Ç. Final
17:30
Slovenya - İspanya
68 - 87
36
9-16.lık
17:30
Hollanda - Polonya
65 - 80
37
Ç. Final
19:45
Litvanya - Türkiye
79 - 68
33
9-16.lık
19:45
Danimarka - Makedonya
64 - 83
39
Ç. Final
22:00
İsrail - Yunanistan
67 - 75
35
9-16.lık
22:00
Sırbistan - Letonya
76 - 78
 
YARI FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
19 AĞUSTOS CUMA
45
5-8.lik
15:15
Türkiye - İsrail 
78 - 90
41
13-16.lık
15:15
Danimarka - Sırbistan
63 - 87
46
5-8.lik
17:30
İtalya - Slovenya 
72 - 57
42
13-16.lık
17:30
Hırvatistan - Hollanda
79 - 67
47
Yarı Final
19:45
Litvanya - Yunanistan 
77 - 61
43
9-12.lik
19:45
Makedonya - Letonya 
77 - 83
48
Yarı Final
22:00
Fransa - İspanya 
64 - 78
44
9-12.lik
22:00
Karadağ - Polonya
87 - 69
 
 
FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
20 AĞUSTOS CUMARTESİ
49
15-16. lik
12:30
Danimarka - Hollanda
55 - 70
51
11-12. lik
14:45
Makedonya - Polonya
68 - 71
54
5-6. lık
15:15
İsrail - İtalya
89 - 75
52
9-10. luk
17:00
Letonya - Karadağ
54 - 64
50
13-14. lük
17:00
Sırbistan - Hırvatistan
70 - 63
53
7-8. lik
19:15
Türkiye - Slovenya
46 - 67
55
3-4. lük
19:45
Yunanistan - Fransa
46 - 65
56
Final
22:00
Litvanya - İspanya
77 - 68
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Litvanya
2
İspanya
3
Fransa
4
Yunanistan
5
İsrail
6
İtalya
7
Slovenya
8
Türkiye
9
Karadağ
10
Letonya
11
Polonya
12
Makedonya
13
Sırbistan
14
Hırvatistan (B ligine düştü)
15
Hollanda (B ligine düştü)
16
Danimarka (B ligine düştü)
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2598