U16 Kadınlar Avrupa (B Ligi) Şampiyonası - BasketFaul.com

U16 Kadınlar Avrupa (B Ligi) Şampiyonası

25-08-22 01:41

Karşılaşmalar sonunda ilk üç sırayı alacak takımlar A Ligi'ne yükselecek. 

FIBA U16 WOMEN’S EUROPEAN CHAMPIONSHIP
18-27 Ağustos 2022 / KARADAĞ
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Hollanda
1
Karadağ
1
Ukrayna
1
Romanya
2
Makedonya
2
Bulgaristan
2
İzlanda
2
Lüksemburg
3
Bosna Hersek
3
Norveç
3
İsviçre
3
Slovakya
4
İrlanda
4
Türkiye
4
İsrail
4
Büyük Britanya
5
Sırbistan
5
*
5
İsveç
5
Avusturya
 

 

A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Sırbistan
4
4
0
8
Türkiye
3
2
1
5
Bosna Hersek
4
3
1
7
Bulgaristan
3
2
1
5
Hollanda
4
2

    2

6
Karadağ
3
2
1
5
İrlanda
4
1
3
5
Norveç
3
0
3
3
Makedonya
4
0
4
4
*
0
0
0
0
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
İsrail
4
4
0
8
Avusturya
4
4
    0
8
İsveç
4
3
1
7
Slovakya
4
3
1
7
İzlanda
4
2
2
6
B. Britanya
4
1
3
5
Ukrayna
4
1
3
5
Romanya
4
1
3
5
İsviçre
4
0
4
4
Lüksemburg
4
1
3
5

 

18 AĞUSTOS PERŞEMBE
1
B
15:15
Bulgaristan - Norveç
91 - 49
2
C
15:15
İzlanda - İsveç
49 - 74
3
A
17:30
İrlanda - Bosna Hersek
55 - 60
4
D
17:30
Lüksemburg - Avusturya
49 - 67
5
B
19:45
Karadağ - Türkiye
60 - 58
6
D
19:45
Büyük Britanya - Slovakya
47 - 83
7
A
22:00
Makedonya - Sırbistan
24 - 113
8
C
22:00
İsrail - İsviçre
67 - 55
19 AĞUSTOS CUMA
9
A
17:30
Hollanda - İrlanda
60 - 52
10
D
17:30
Slovakya - Lüksemburg
63 - 39
11
A
19:45
Bosna Hersek - Makedonya
47 - 29
12
C
19:45
İsviçre - İzlanda
54 - 68
13
C
22:00
Ukrayna - İsrail
43 - 71
14
D
22:00
Romanya - Büyük Britanya
62 - 65
20 AĞUSTOS CUMARTESİ
15
A
15:15
Sırbistan - Bosna Hersek
66 - 44
16
D
15:15
Avusturya - Slovakya
46 - 44
17
C
17:30
İsveç - İsviçre
75 - 42
18
C
17:30
İzlanda - Ukrayna
51 - 44
19
A
19:45
Makedonya - Hollanda
42 - 89
20
B
19:45
Norveç - Karadağ
24 - 59
21
B
22:00
Türkiye - Bulgaristan
72 - 65
22
D
22:00
Lüksemburg - Romanya
66 - 70
22 AĞUSTOS PAZARTESİ
23
A
17:30
Hollanda - Sırbistan
39 - 64
24
C
17:30
Ukrayna - İsveç
45 - 66
25
C
19:45
İsrail - İzlanda
86 - 77
26
D
19:45
Romanya - Avusturya
64 - 68
27
A
22:00
İrlanda - Makedonya
94 - 40
28
D
22:00
Büyük Britanya - Lüksemburg
62 - 64
23 AĞUSTOS SALI
29
C
15:15
İsveç - İsrail
55 - 71
30
D
15:15
Slovakya - Romanya
74 - 46
31
B
17:30
Norveç - Türkiye
37 - 87
32
D
17:30
Avusturya - Büyük Britanya
63 - 61
33
A
19:45
Sırbistan - İrlanda
80 - 45
34
B
19:45
Karadağ - Bulgaristan
64 - 70
35
A
22:00
Bosna Hersek - Hollanda
44 - 40
36
C
22:00
İsviçre - Ukrayna
43 - 62

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Sırbistan
B1
Türkiye
C1
İsrail
D1
Avusturya
A2
Bosna Hersek
B2
Bulgaristan
C2
İsveç
D2
Slovakya
A3
Hollanda
B3
Karadağ
C3
İzlanda
D3
B. Britanya
A4
İrlanda
B4
Norveç
C4
Ukrayna
D4
Romanya
A5
Makedonya
B5
*
C5
İsviçre
D5
Lüksemburg
 
 
E GRUBU
O
G
M
PUAN
Lüksemburg
2
2
0
4
Makedonya
2
1
1
3
İsviçre
2
0
2
2
 
 
ÇEYREK FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
25 AĞUSTOS PERŞEMBE
*
17-19.luk
13:00
Makedonya - İsviçre
64 - 57
44
Ç. Final
15:15
Sırbistan - Bulgaristan
64 - 63
40
9-16.lık
15:15
Hollanda - Norveç
54 - 53
45
Ç. Final
17:30
Avusturya - İsveç
58 - 63
41
9-16.lık
17:30
Büyük Britanya - Ukrayna
59 - 51
46
Ç. Final
19:45
Türkiye - Bosna Hersek
85 - 52
42
9-16.lık
19:45
Karadağ - İrlanda
85 - 61
47
Ç. Final
22:00
İsrail - Slovakya
60 - 48
43
9-16.lık
22:00
İzlanda - Romanya
68 - 62
 
 
YARI FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
26 AĞUSTOS CUMA
*
17-19.luk
13:00
İsviçre - Lüksemburg
68 - 75
52
5-8.lik
15:15
Bulgaristan - Avusturya
64 - 61
48
13-16.lık
15:15
Norveç - Ukrayna
44 - 53
53
5-8.lik
17:30
Bosna Hersek - Slovakya
57 - 67
49
13-16.lık
17:30
İrlanda - Romanya 
54 - 55
54
Yarı Final
19:45
Sırbistan - İsveç
64 - 44
50
9-12.lik
19:45
Hollanda - Büyük Britanya 
72 - 55
55
Yarı Final
22:00
Türkiye - İsrail
71 - 51
51
9-12.lik
22:00
Karadağ - İzlanda
87 - 75
 
 
FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
27 AĞUSTOS CUMARTESİ
57
13-14. lük
12:30
Ukrayna - Romanya
87 - 62
*
17-19.luk
13:00
Lüksemburg - Makedonya
59 - 51
58
11-12. lik
14:45
Büyük Britanya - İzlanda
69 - 66
61
5-6. lık
15:15
Bulgaristan - Slovakya
66 - 63
59
9-10. luk
17:00
Hollanda - Karadağ
57 - 67
56
15-16. lik
17:30
Norveç - İrlanda
46 - 73
60
7-8. lik
19:15
Avusturya - Bosna Hersek
61 - 66
62
3-4. lük
19:45
İsveç - İsrail
47 - 59
63
Final
22:00
Sırbistan - Türkiye
84 - 66
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Sırbistan
2
Türkiye
3
İsrail
4
İsveç
5
Bulgaristan
6
Slovakya
7
Bosna Hersek
8
Avusturya
9
Karadağ
10
Hollanda
11
Büyük Britanya
12
İzlanda
13
Ukrayna
14
Romanya
15
İrlanda
16
Norveç
17
Lüksemburg
18
Makedonya
19
İsviçre
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1518