U18 Erkekler Avrupa Şampiyonası - BasketFaul.com

U18 Erkekler Avrupa Şampiyonası

08-08-22 23:39

 

FIBA U18 EUROPEAN CHAMPIONSHIP
30 Temmuz - 07 Ağustos 2022 / İZMİR
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Fransa
1
İspanya
1
Sırbistan
1
Litvanya
2
İsrail
2
Polonya
2
Çekya
2
Hırvatistan
3
Makedonya
3
Türkiye
3
Yunanistan
3
İtalya
4
Büyük Britanya
4
Almanya
4
Slovenya
4
Karadağ
 
A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Fransa
3
3
0
6
İspanya
3
3
0
6
İsrail
3
2
1
5
Türkiye
3
2
1
5
Büyük Britanya
3
1
2
4
Polonya
3
1
2
4
Makedonya
3
0
3
3
Almanya
3
0
3
3
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Sırbistan
3
3
0
6
Litvanya
3
3
0
6
Slovenya
3
2
1
5
İtalya
3
2
1
5
Yunanistan
3
1
2
4
Hırvatistan
3
1
2
4
Çekya
3
0
3
3
Karadağ
3
0
3
3

30 TEMMUZ CUMARTESİ
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
1
A
13:45
Fransa - Büyük Britanya
97 - 45
2
A
16:00
İsrail - Makedonya
79 - 70
3
B
18:15
İspanya - Almanya
89 - 44
4
B
20:30
Polonya - Türkiye
43 - 94
Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
5
C
13:45
Sırbistan - Slovenya
70 - 52
6
C
16:00
Çekya - Yunanistan
56 - 67
7
D
18:15
Litvanya - Karadağ
75 - 56
8
D
20:30
Hırvatistan - İtalya
64 - 73
31 TEMMUZ PAZAR
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
9
C
13:45
Slovenya - Çekya
68 - 58
10
D
16:00
İtalya - Litvanya
61 - 79
11
D
18:15
Karadağ - Hırvatistan
56 - 67
12
B
20:30
Türkiye - İspanya
56 - 64
Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
13
A
13:45
Makedonya - Fransa
47 - 104
14
A
16:00
Büyük Britanya - İsrail
61 - 89
15
B
18:15
Almanya - Polonya
56 - 63
16
C
20:30
Yunanistan - Sırbistan
63 - 77
1 AĞUSTOS PAZARTESİ
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
17
D
13:45
İtalya - Karadağ
76 - 41
18
C
16:00
Yunanistan - Slovenya
61 - 73
19
C
18:15
Sırbistan - Çekya
82 - 65
20
B
20:30
Türkiye - Almanya
68 - 64
Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
21
A
13:45
Makedonya - Büyük Britanya
69 - 71
22
D
16:00
Litvanya - Hırvatistan
83 - 54
23
A
18:15
Fransa - İsrail
82 - 66
24
B
20:30
İspanya - Polonya
70 - 49

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Fransa
B1
İspanya
C1
Sırbistan
D1
Litvanya
A2
İsrail
B2
Türkiye
C2
Slovenya
D2
İtalya
A3
B. Britanya
B3
Polonya
C3
Yunanistan
D3
Hırvatistan
A4
Makedonya
B4
Almanya
C4
Çekya
D4
Karadağ

 

SON 16 MAÇLARI
3 AĞUSTOS ÇARŞAMBA
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
29
C1-D4
13:45
Sırbistan - Karadağ
80 - 56
26
A2-B3
16:00
İsrail - Polonya
65 - 58
32
D1-C4
18:15
Litvanya - Çekya
88 - 57
27
B2-A3
20:30
Türkiye - Büyük Britanya
82 - 38
Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
25
A1-B4
13:45
Fransa - Almanya
74 - 51
30
C2-D3
16:00
Slovenya - Hırvatistan
85 - 83
31
D2-C3
18:15
İtalya - Yunanistan
64 - 55
28
B1-A4
20:30
İspanya - Makedonya
73 - 45
 
ÇEYREK FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
4 AĞUSTOS PERŞEMBE
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
37
Ç. Final
13:45
Fransa - Slovenya 
57 - 58
38
Ç. Final
16:00
İsrail - Sırbistan 
62 - 68
40
Ç. Final
18:15
İspanya - İtalya 
72 - 59
39
Ç. Final
20:30
Türkiye - Litvanya
64 - 61
Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
33
9-16.lık
13:45
Almanya - Hırvatistan 
88 - 75
34
9-16.lık
16:00
Polonya - Karadağ 
74 - 68
36
9-16.lık
18:15
Makedonya - Yunanistan
61 - 77
35
9-16.lık
20:30
Büyük Britanya - Çekya
62 - 80
 
 
YARI FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
6 AĞUSTOS CUMARTESİ
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
45
5-8.lik
13:45
Fransa - Litvanya
80 - 60
46
5-8.lik
16:00
İsrail - İtalya
67 - 75
48
Yarı Final
18:15
Sırbistan - İspanya
38 - 60
47
Yarı Final
20:30
Slovenya - Türkiye
64 - 79
Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
41
13-16.lık
13:45
Hırvatistan - Büyük Britanya
85 - 52
42
13-16.lık
16:00
Karadağ - Makedonya
62 - 64
43
9-12.lik
18:15
Almanya - Çekya
70 - 77
44
9-12.lik
20:30
Polonya - Yunanistan
70 - 63
 
FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
7 AĞUSTOS PAZAR
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
50
13-14. lük
13:45
Hırvatistan - Makedonya 
72  -  59
54
5-6. lık
16:00
Fransa - İtalya
66 - 56
55
3-4. lük
18:15
Slovenya - Sırbistan
67 - 70
56
Final
20:30
Türkiye - İspanya
61 - 68
Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
49
15-16. lik
11:00
Büyük Britanya - Karadağ
78 - 74
53
7-8. lik
13:45
Litvanya - İsrail
89 - 64
51
11-12. lik
16:00
Almanya - Yunanistan
74 - 67
52
9-10. luk
18:15
Çekya - Polonya
39 - 76
 
 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
İspanya
2
Türkiye
3
Sırbistan
4
Slovenya
5
Fransa
6
İtalya
7
Litvanya
8
İsrail
9
Polonya
10
Çekya
11
Almanya
12
Yunanistan
13
Hırvatistan
14
Makedonya (B Ligi'ne düştü)
15
Büyük Britanya (B Ligi'ne düştü)
16
Karadağ (B Ligi'ne düştü)

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 4984