Akran Gemlik'te staff belli oldu - BasketFaul.com

Akran Gemlik'te staff belli oldu

11-08-22 18:48
Akran Gemlik Basketbol yeni sezon staff’ını belirledi. Başantrenör Fatih Emre Gezer, Akran Gemlik Basketbol olarak bu sezon genç bir staff ile yola çıktıklarını belirterek, sezon içinde tüm oyuncuların gelişimlerini sağlayarak ligde rakiplerin karşılaşmaktan çekindiği bir takım haline gelmek istediklerini söyledi. 
Çok fazla eksiklerinin olduğunu ve özveriyle çok çalışmaları gerektiğini vurgulayan Gezer, “Akran Gemlik Basketbol olarak bu sezon genç bir staff ile yola çıktığımız için çok mutluyum. Arkadaşlarımızın hepsi çok enerjik ve çalışmayı seven, ileriye dönük yolları açık, kariyerleri açısından potansiyelli arkadaşlar. Bizim buna ihtiyacımız var. Çünkü gençlerin çok fazla enerjiye ve çalışmaya ihtiyacı var. Karşılarında böyle dinamik bir ekip gördüklerinde bize çok daha iyi reaksiyon veriyorlar. Burada tabii ki TOFAŞ’ın tesislerinde çalışıyor olmak, buradaki imkanlardan ve ortamdan faydalanıyor olmak hem oyuncularımızın, hem staff’ımızın vizyonuyla ilgili çok ciddi ilerlemelere, gelişime sebep oluyor. Burayı gerçekten TOFAŞ organizasyonunun altında bağlayıcı bir noktada olan; hem oyuncuları, hem teknik ekipteki arkadaşları geliştiren bir okul olarak görüyorum. TOFAŞ’ın bünyesinde bir gelişim noktası, vizyon noktası oluşturmaya çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı da hem kendimin, hem onların doğru yerde olduğumuza inanıyorum. Çok fazla eksiğimiz var, özveriyle çok çalışmamız gerekiyor. TOFAŞ organizasyonundan gelen oyuncuların da A Takım seviyesinde daha başarılı bir noktada başlamalarını sağlamak, adaptasyon sürelerini kolaylaştırmak adına ekip olarak onlara yeterli katkıyı sunacağız. Takım olarak da sezon içinde tüm oyuncularımızın gelişimlerini sağlayarak ligde rakiplerin karşılaşmaktan çekindiği bir takım haline gelmek istiyoruz” dedi.

Akran Gemlik Basketbol’un yeni sezon staff kadrosu şu şekilde; 

Yahya Gümüş (Genel Menajer), Fatih Emre Gezer (Başantrenör), Cihan Hafızoğlu (İdari Menajer), Alper Cengizhan (Asistan koç), Tolga Sayaca (Asistan koç), Serdar Ergök (Atletik Koç), Yavuz Bayraktar (Kondisyoner), Mehmet Yıldırım (Fizyoterapist), Gamze Arslan (Medya, İletişim), Ahmet Yılmaz (Malzeme sorumlusu) 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2677