Yeni sezonda Sampa Samsunspor - BasketFaul.com

Yeni sezonda Sampa Samsunspor

18-08-22 13:46

Yeni sezonda Samsunspor'un ismi sponsoru Sampa Otomotiv Ticaret A.Ş oldu.Önceki sezonlarda da forma sponsoru olan Sampa bu sezon takımına desteğini arttırmış oldu.

Konuyla ilgili olarak Genel Menajer Emre Ekim ise şu açıklamlarda bulundu:

"İki yıldır sezonun son maçlarını biz oynuyoruz. Bütçemize göre çok başarılı iki sezon geçirdik. Bu senede bütçeleri çok yüksek takımlar var. Bizde kendi bütçemize göre en iyisini yapmaya çalışacağız. Son iki sezon burada oynayan oyuncular üzerine koyarak değer kazandılar. Bütün bunlar birlik beraberlikle oluyor. Ben değil biz anlayışıyla yönetimimizle, şehrimizle ve taraftarımızla bütünleşerek iyi bir sinerji oluşturduk.

Altyapımızda da hamlelerimize başladık. Altyapı sorumlumuz olarak Ali Burgul’la anlaştık. Şehir kulüplerinin devamlılığı için şehrin ve sponsorun desteği şart, biz her geçen sene üzerine koyarak sponsorlarımızı artırıyoruz. 

Son olarak söylemek isterim ki bence kulüplerin devamlılığı için Belediye kulüpleri artık azalmalı ve yeni spor yasasıyla beraber kulüpler dernekten çıkıp kulüpleşmesi veya şirketleşmesi gerekiyor. Ligler de şehre mal olmuş camia takımlarının sayısı artarsa basketbolda o kadar gelişir."

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1122