Nunnally: Takımın en yaşlısıyım ama ruhum genç - BasketFaul.com

Nunnally: Takımın en yaşlısıyım ama ruhum genç

22-08-22 12:37
Zeljko Obradovic ve ekibinin hazırlıklarına katılmak için Sırbistan’a giden Partizan'ın yeni transferi James Nunnally, Partizan TV’ye açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic‘in altında daha önce Fenerbahçe Beko formasıyla EuroLeague şampiyonluğu yaşayan Nunnally, başarılı koçla tekrar çalışacağı için mutlu:
“Heyecanlıyım. Tanıdığım, bana güvenen ve inanan biriyle tekrardan beraber olacak olmak güzel. Çok iyi bir his. Maçları ve galibiyetleri sabırsızlıkla bekliyorum.”

Yeni kulübü ve takım arkadaşları hakkında konuşan Nunnally, “Hala kulüp hakkında bir şeyler öğreniyorum ve daha fazlasını da öğreneceğim. Buradaki taraftarların harika olduğunu biliyorum. Belki en yaşlı oyuncu olacağım ancak ruhum ve vücudum genç!” ifadelerini kullandı.

Partizan köklü bir kulüp olmasına rağmen 2014 yılından beri EuroLeague sahnesinde mücadele edemiyordu. Nunnally, bu konuda rahat:

“Bu durum baskı oluşturmuyor, sadece motive ediyor. İnsanların beklentisi yüksek olduğu zaman bu demektir ki size inanıyorlar ve yapabileceğinizi biliyorlar. İyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum, göreceğiz. Benim rolüme gelecek olursak, tecrübe çok önemli. Geçen yıl playofflarda Real Madrid‘e karşı oynadık ve onlarla mücadele edebileceğimizi düşünüyorduk ancak tecrübeleri ağır geldi.”

James Nunnally, Fenerbahçe günlerinde Partizan’ın eski yıldızları Bogdan Bogdanovic ve Jan Vesely gibi isimlerle beraber oynamıştı. 32 yaşındaki oyuncu, takım arkadaşlarına değindi:

“Onlar benim dostum. Harika oyuncular oldukları zaten ortada. Çok iyi takım arkadaşlarıydı, çok iyi insanlardı. Daha geçen gün Bogdan ile konuştum. Gerçekten çok iyi insanlar. Buraya geldiğim için Bogdan çok mutlu oldu.” (Eurohoops) 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1347