Draymond Green Galatasaray Müzesi'ni ziyaret etti - BasketFaul.com

Draymond Green Galatasaray Müzesi'ni ziyaret etti

23-08-22 21:14
Golden State Warriors'un dört şampiyonluk yüzüğüne sahip starı Draymond Green, Galatasaray'ın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nu ve stadyum müzesini ziyaret etti.

Stadyumdan etkilendiğini ifade eden Green, “Yukarıdan bakıp burayı düşündüğünüzde ne kadar heyecan verici olduğunu tahmin edebiliyorum. Çok farklı bir deneyim. Tezahüratlarla buranın bambaşka bir atmosfer olabileceğini tahmin ediyorum. Buradaki tarihi gördüm. Kulübün bana verdiği hissiyatı yaşadım. Benim için çok önemliydi. İstanbul inanılmaz bir şehir. Burası hakkında çok güzel şey duymuştum. İlk defa geldim ve çok keyif aldım.” diye konuştu. 

LUCAS TORREIRA: "GREEN FARK YARATAN BİR OYUNCU" 
Stat gezisinin ardından bireysel idmanını gerçekleştirmek üzere Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giden Green, futbolcularla tanışarak sohbet etti. 
 
Golden State Warriors taraftarı olan ve kolunda o takımın süperstarı Stephen Curry dövmesi de bulunan Lucas Torreira, Draymond Green ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Torreira, “Gerçekten çok mutlu oldum. Golden State takip ettiğim bir takım. Kendisi fark yaratan bir oyuncu. Onun seviyesindeki bir oyuncunun buraya gelip antrenmanda bizimle olması hoşuma gitti. Golden State taraftarıyım. Çok mutlu oldum.” ifadelerini kullandı. 

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 825