Kerem Konan Beşiktaş'tan kopuyor - BasketFaul.com

Kerem Konan Beşiktaş'tan kopuyor

08-09-22 12:32
Beşiktaş'ın 2004 doğumlu genç oyuncusu Kerem Kenan Kuthan takımdan ayrılmak istediğini belirtti ve son antrenmanlara katılmadı.
Beşiktaş'a Banvit'ten gelen oyuncular arasında yer alan oyuncuyla ilgili olarak menajeri Attila Emrullah şu bilgileri verdi:
"Kerem'i bir süre önce UCON Üniversitesi istedi ve oyuncu da konuyla ilgilendi. Biz ise kendisine basketbol açısından Beşiktaş'ta kalmasının daha doğru olacağını söyledik. Bu sırada Beşiktaş'la da oyuncunun kontratı ile ilgili görüşmelerimiz sürüyordu... Kontrat 4 yıl mı olsun, 5 yıl mı? Çıkışı nasıl olacak?... Ancak iki gün önce Kerem, Beşiktaş'ta kesinlikle kalmak istemediğini söyledi. UCON hala kendisiyle ilgilenir mi, bilmiyoruz ama alternatif olarak Sırbistan'ın Mega Leks Kulübü ile de görüşmeye başladık."
Kerem Kuthan Konan geçtiğimiz ay U18 Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonası'nda 7.7 sayı, 4.3 ribaund ortalamaları tutturmuştu.

Basketfaul'un notu: Beşiktaş'tan geçen sezon da Samet Yiğitoğlu ile Demir Doğan ayrılmıştı. yaz turnuvalarında ikisinin de sezonu çok iyi geçirmediğini gördük. Bizi kulüple menajerlik şirketi arasındaki sorunlardan ziyade oyuncuların gelişimleri ilgilendiriyor. Her ne kadar menajerinin ifadesine göre Kuthan olayında menajerlik şirketi-kulüp çatışması yoksa da... 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 3891