Nurkic: 4 oyuncu bir yatakta uyuyorsa... - BasketFaul.com

Nurkic: 4 oyuncu bir yatakta uyuyorsa...

08-09-22 15:08
Bosna-Hersek Milli Takımı; Slovenya, Fransa, Litvanya, Macaristan ve Almanya’nın yer aldığı B Grubu’nu 5. tamamladı ve EuroBasket 2022’ye erken veda etti. Buna rağmen ülkece zorlu bir dönemden geçen Bosna’nın milli oyuncuları mücadeleleriyle gönüllerde yer kazandı.

Bosna-Hersek’in yıldız oyuncusu Jusuf Nurkic, EuroBasket 2022 ve takımın yaşadığı zorluklar hakkında SportSport’a demeçler verdi.

“Bizim için her zaman iyi veya kötü var, arası yok. Takım arkadaşlarımla, antrenörlerle gurur duyuyorum. Yaşadığımız çalkantılı süreci düşünürsek bu sonuç etkileyici, onlarla gurur duyuyorum. Katılan herkesi tebrik ediyorum, elimizden gelenin en iyisini yaptık ve Bosna-Hersek gurur duyabilir.”

Her şey Federasyon ile başlıyor. Spordan önce birçok şey var, spor işin en kolay kısmı. Bana Federasyonun Başkanlığını ve Yönetim Kurulu’nu verin, Bosna-Hersek bir daha asla hazırlıklar, oteller veya yiyeceklerle ilgili sorun yaşamaz. Eğer sen bunu yapabilirsen, ben de bana kalmış tüm işleri kendim devralmaya hazırım.

Dört oyuncu bir yatakta uyuyorsa, öncelikli olan bazı şeyleri çözmezsek ne anlamı var? İnsanlar milli takımın her şeyin üstünde olduğunu anlamalı, her konuda sporculara en iyi şartların verildiğini bilmeliyiz” (Eurohoops) 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 2244