Oyuncu yakınlarından gereksiz paylaşımlar - BasketFaul.com

Oyuncu yakınlarından gereksiz paylaşımlar

10-09-22 19:43
Milli Takımımızın Fransa'ya elindeki maçı verdiği maçın ardından oyuncu yakınlarının yaptıkları gereksiz yorumlar gündemi işgal etti.
Buğrahan Tuncer'in basın toplantısında "Belki hatırlarsınız 2019’da ABD karşısında iki sayı öndeydik. İki serbest atış kaçırdık ve topu oyuna sokamadık. Yine aynısı gerçekleşti. Çok üzgünüm." sözlerine alınganlık gösteren Cedi Osman'ın eşi Ebru Şahin twitterdan şu yanıtı verdi, ancak daha sonra sildi:
"Yokluktan liderlik vasfı verilmiş, turnuva boyunca oyuncular yorgunluktan ve mücadeleden bayılacakken turnuvada 1 maç toplam 10 dakikası olmayanlar şanslı gününe şükredip takımına teşekkür edeceğine hatırlatma yapıyor. Art niyet ve bireysellik budur. Böyle star olamazsınız ama nankör... Evet..."
Alperen Şengün'ün babası Kemal Şengün ise oğlunun az oynatılması konusunda Ergin Ataman'ı eleştirdi:

"Maçın son periyod uzatma dakikalarında hiç rotasyon yapmadan oyuncuları dinlendirmemem... Bildiğin Ergin Hoca maçı bizim gibi sıfır katkı... Erin ve ekibinden boşuna oyunculara kabahat bulmayalım. Oyunda tutulan oyucuların aldığı sürelere bakın, Alperen gibi bir oyuncuyu adam staffta unuttu, daha söyleyebilecek bir şey yok." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 7244