Priftis: Bizim için küçük bir adım - BasketFaul.com

Priftis: Bizim için küçük bir adım

01-10-22 21:22
Sezonun ilk maçlarının her zaman özel olduğunu belirten TOFAŞ Basketbol Takımı Başantrenörü Dimitrios Priftis, “Takımımı bu galibiyet için tebrik ediyorum. Sezon uzun ve bu daha ilk maçımız. Bu sadece bizim için ufak bir adım” dedi.
Priftis, “Öncelikle takımımı bu galibiyet için tebrik ediyorum. Sezonunun ilk maçları her zaman özeldir. Rakibimiz Büyükçekmece’nin bir çok hazırlık maçını izledim ve bu onların gerçek performansı değil. Hazırlık döneminde biz de bir çok hazırlık maçı oynadık. Maçın başında savunmada iyi başladık. Sonrasında da devamını getirdik. Çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Sezon uzun ve bu daha ilk maçımız. Bu sadece bizim için ufak bir adım” şeklinde konuştu.
BERKE BÜYÜKTUNCEL: SORUMLULUK ALMAYA ÇALIŞIYORUM

Onvo Büyükçekmece karşısında 8 sayı-3 ribaund-3 blok ile oynayan Berke Büyüktuncel ise karşılaşmanın ardından şu değerlendirmelerde bulundu; “Rakibimiz Büyükçekmece’yi tebrik ederim. İyi bir maç çıkardık. Ben de kişisel olarak takımda daha fazla sorumluluk almaya, takıma bir şeyler katmaya çalışıyorum. Coach Dimitrios Priftis de bu yönde bana ana rotasyonda ciddi süreler veriyor. Bunu sürdürmek istiyorum. Berk ve Tyler gibi üst seviye oyun kurucularla oynamak benim için büyük bir şans. Hem saha içinde, hem saha dışında tüm takım bana çok yardımcı oluyor.” 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 881