Ivanovic galibiyetle başladı - BasketFaul.com

Ivanovic galibiyetle başladı

17-11-22 22:54

 İSTATİSTİK
Kızılyıldız yeni hocası Dusko Ivanovic önderliğinde çıktığı mücadelede ecel terleri dökse de Asvel'i 71-67 yenmeyi başardı. Rakibinden ilk  yarıda sadece 23 sayı yiyen ve farkı 15 sayıya kadar çıkartan Kızılyıldız üçüncü çeyrekte rakibinin 30 sayısına engel olamayınca geriye düştü. Maçın son 3 dakikasında 8-0 seri yakalayan Kızılyıldız galibiyete ulaştı. 
İlk yarının tamamında 23 sayı atabilen Asvel üçüncü çeyrekte 5 üçlük isabetiyle geri dönüşü yapsa da maç sonunu hiç iyi oynayamayınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Belçika ile milli takımda da çok iyi oynayan Obasahon bir kasti bir de teknik faul ile oyun dışı kalınca maç sonunda toplar sahipsiz kaldı.
Kızılyıldız tarafında Nikola Ivanovic 16 sayıyla en skorer olurken maç topunu isabete çeviren NEdovic 11 ilk yarıyı süper oynayan Vildoza 12 sayıyla mücadele etti. Eski Efesli Petrusev 6 eski Bahçeşehirli Bentil ise 7 sayı üretmeyi başardı.Asvel tarafında Lighty 16 sayıyla takımın en skroreri olurken Kahudi 14 Obasohan 13 sayı üretti. Maçı eşitleme ihtimali olan serbest atışlarda ikide 0 atan Pons 0 sayıyla oynasa da geri dönüşü savunmasıyla sağlayan isim oldu.

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 633