Karamürsel Genel Menajeri: Gerginliğin nedeni Etimesgut - BasketFaul.com

Karamürsel Genel Menajeri: Gerginliğin nedeni Etimesgut

30-01-23 21:50
Karamürsel Gençlik Genel Menajeri Burak Güneşi olaylı Etimesguıt Belediyesi maçıyla ilgili açıklama yaptı ve gerginliğin sorumlusu olarak rakip takımı gösterdi.

Güneş şunları söyledi:
"Etimesgut Belediyesi oyuncularının bizim oyuncumuza küfür edip el hareketi yapması ile gerilimin başlangıcı oldu. Rakip oyuncuların bu hareketlerine seyirciler tepki gösterdi ancak sahaya hiçbir şey atılmadı. Sonrasında Etimesgut Belediyesi oyuncuları tribüne doğru yine küfürler edip el-kol hareketlerine devam etti. 
Bu gelişmeler sırasında Etimesgut'un koçu çok güzel şekilde oyunculuk yaparak takımını kendi yarı sahasına çekti ve can güvenlikleri yokmuş algısını yaratıp hakemleri etkiledi.
Devamında baş hakem tribün boşaltma kararı aldı. İlk anonsta tribün boşaltma nerede görülmüş? Baş hakemin Ankaralı olması bunda etkili mi oldu?
Güvenliği trafik polislerinin sağladığı şeklindeki iddia da doğru değil.  Yalan beyan vermek kariyerli insanlara yakışmıyor. 
Biz sahada mücadeleden geri adım atmadık ama saha dışında kaybettik...  

Mustafa Kemal Atatürk'ün salonumuzun tam ortasında yazan sözünü hatırlıyorum: Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1439